Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jelenleg melyik a legjobb...

Jelenleg melyik a legjobb külföldi ország 3 éves kiköltözéshez?

Figyelt kérdés

10 éve az Egyesült Királyság, Hollandia és Svédország volt a legjobb, mára viszont Svédországot és Hollandiát ellepték a migránsok, akik miatt egyrészt megnőtt a bűnözés, másrészt a helyi lakosság már az európai hátterű bevándorlókat se szereti annyira.


Az Egyesült Királyság meg a brexit miatt szép lassan tönkremegy gazdaságilag.



2020. nov. 3. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Bécsbe ne menj.
2020. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Emiatt is írtam ki a kérdést, már az se jó
2020. nov. 3. 21:06
 3/14 anonim válasza:
79%
Svájc talán a legérdekesebb ha ebben az időintervallumra akarsz dolgozni menni. Viszont csak úgy, ha van már munka ami vár, mert annyira drága ország, hogy arra nem igazán van egy magyarnak tartaléka, hogy helyben keresgélve munkát találjon.
2020. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Uj Zeland es Ausztralia
2020. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Új Zéland, Svájc, Norvégia, Dánia
2020. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Portugália.
2020. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
18%

"#1: Emiatt is írtam ki a kérdést, már az se jó"


Már? Mikor volt jó? Bécs egy köpedelem hely.

2020. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
79%
Norvégia, Dánia, Izland, Finnország!
2020. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
3%
Uruguay
2020. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Lehet engem szidni nyugodtan, de leírom a véleményem!


Nyugat európa haldoklik, a migránsok szépen tönkre teszik az országokat! Az országunk védve van a migránsoktól, ki fogunk tartani!


Ha nem is leszünk vezető ország Európában, de biztos vagyok benne, hogy ami most elkezdődott fejlődés (nem sok de lassan fejlődünk) meg fogja hozni a gyümölcsét!


Eléggé szívós nép vagyunk! Egy párszor már el akartak tüntetni minket a térképről a történelem során! Én jobban biztonságban érzem magam itthon, magyar emberekkel, mint bárhol máshol külföldön!

2020. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!