Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jelenleg melyik a legjobb...

Jelenleg melyik a legjobb külföldi ország 3 éves kiköltözéshez?

Figyelt kérdés

10 éve az Egyesült Királyság, Hollandia és Svédország volt a legjobb, mára viszont Svédországot és Hollandiát ellepték a migránsok, akik miatt egyrészt megnőtt a bűnözés, másrészt a helyi lakosság már az európai hátterű bevándorlókat se szereti annyira.


Az Egyesült Királyság meg a brexit miatt szép lassan tönkremegy gazdaságilag.



2020. nov. 3. 21:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

7: 2010 környékén még az összes nyugati ország paradicsomnak tűnt Magyarországhoz képest minden tekintetben. 2000 -ben meg még nem is látszott egyáltalán a migrációs probléma. Egy ismerősöm járt 98ban Párizsban és akkor még fel se tűnt neki, hogy vannak nem Európai hátterűek is. Most is járt nemrég, de szerinte most már Isztanbul is biztonságosabb.


10:

"Nyugat európa haldoklik, a migránsok szépen tönkre teszik az országokat!":

Ez lehet, hogy igaz, de közben a tercier szektor meg virágzik és nagyon jól is fizet, miközben sok helyen még nincs olyan nagy migrációs probléma. Ha ezek az országok a sarkukra állnak, lehet nem is lesz.


"Az országunk védve van a migránsoktól, ki fogunk tartani!":

Ez viszont nem igaz, ráadásul a lehetséges legrosszabb migránsok jönnek ide. Budapest egy Afro -Európai drogelosztóközpont lett.


"de biztos vagyok benne, hogy ami most elkezdődött fejlődés (nem sok de lassan fejlődünk) meg fogja hozni a gyümölcsét!":


A többi országhoz képest nincsen semmilyen fejlődés. Ha így folytatjuk, még Bulgária is beelőz minket. Aztán nekünk további bevándorlás nélkül is megvan már évszázadok óta a saját migrációs problémánk, ami csak tovább fog romlani.


"Én jobban biztonságban érzem magam itthon":

Én is így voltam vele, aztán jött a vírus és a létbizonytalanság.

2020. nov. 3. 23:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Moszkvában is szépen lehet keresni de a nyelvet azt tudni kell.
2020. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

"Egy ismerősöm járt 98ban Párizsban és akkor még fel se tűnt neki, hogy vannak nem Európai hátterűek is."


89-ben voltam előszór Párizsban. Párizs északi negyedei már akkor úgy néztek ki mint Afrika. Persze azóta még inkább. Párizs mindig is nemzetközi metropolis volt. Ami úgy isten igazából változott az nem is Párizs hanem a vidék.

2020. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ugye azt azért tudjátok, hogy gyarmatosító ország volt és Franciaországnak rengeteg afrikai gyarmata volt van még pár ma is? Csomó afrikai országban francia a hivatalos nyelv, hát hova menekülnének onnan? Nyilván oda, ahol beszélik a nyelvet, Franciaország leigázta őket, nekik be KELL őket engedniü k az embereket. Egyébként én úgy gondolom ennyire nem kell rettegni, azért a menekültek 90%-a nem akar megölni téged az utcán, nyilván vannak veszélyes elemek, de ennyi erővel a 28-as villamoson is volt már, hogy nagyon féltem, amikora a drogos mindenkihez odament, hgoy van-e papír, mert kéne a cucchoz, meg vannak még ilyen szép járatok. Hál isten már nem kell ezekkel járnom. Sajnos valami durva delíriumban vannak az emberek, hogy külföldön mindenhol migráns van, legjobb, amikor Krétán nyaraltunk megkérdezték, hogy sok migráns volt, arab-fekete? Mondom egy se volt (majd hülyék lennének beengedni őket az egyik fő nyaralószigetre), pedig egyedül sétálgattunk mindehol, Hania városban, sőt simán busszal közlekedtünk, éjszaka is, semmi gond nem volt. Mások meg kábé egyedül mozdulni se mertek az apartmanból. Sőt én egyedül is elmentem boltba, nem ettek meg :D Azért ennyire nem kell rettegni.
2021. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!