Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most merre nem érdemes lakni...

Most merre nem érdemes lakni Magyarországon, ha a közbiztonság a szempont? Illetve hol érdemes, merre biztonságosabb?

Figyelt kérdés
Szeretnénk visszaköltözni és egyelőre csak felmérjük a helyzetet. Gondoltam itt is rákérdezek, hátha érdemes.

2020. nov. 5. 08:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Az a baj hogy ez egyre nehezebb kérdés, hogy hol biztonságosabb. Sajnos minden egyes városnak meg vannak a biztonságosabb, ill. kevésbé biztonságosabb részei. Olyan helyen semmi esetre sem érdemes lakni, ahol az ott élők zöme munkanélküli, alja népség. Nem szeretnék a pénztárcátokban kutakodni, viszont azt ajánlani tudom hogy egy kicsit “elitebb” környékben gondolkodjatok. Értem ez alatt azt, hogy próbáljátok kerülni a nagyon necces környékeket. Persze ott sem kizárt hogy ne történjen semmi baj, de érdemes észben tartani. Pl Pécsen élek, meszest és társait eleve ítélem, mert minden naposak a balhék. Van már esetleg egy kicsit konkrétabb elgondolásotok arról, hogy melyik részre jönnétek szívesen? Főváros, vagy inkább vidéki, kevésbé nyüzsgő? Úgy lehet jobban tudnék segíteni, hisz mint írtam ez ma Magyarországon egy nagyon nehezen behatárolható kérdés. Üdv!
2020. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Ózdon, Olaszliszkán nem érdemes lakni.

Legjobb a közbiztonság Veszprémben, Kőszegen, Győrben.

2020. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
69%
Torony, Sátoraljaújhely, Szeged, Balatoni települések,
2020. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!