Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Ejts néhány könnycseppet...

"Ejts néhány könnycseppet értem de ne túl sokat" Honnan való?

Figyelt kérdés
Egyfolytában ez a sor jár a fejemben és tudom hogy valahol hallottam vagy olvastam de fogalmam sincs hol. Segítenétek?:)
2010. aug. 11. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyből Csak szex és más semmi című film jutott eszembe. " Ejtsen néhány könnycseppet,de ne túl sokat"
2010. aug. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ebben a könyvben van :)

2010. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ma reggel meg néztem filmet a te kedvedért. Jól emlékeztem. :D Amit a második válaszoló linkelt Veszedelmes viszonyok próbája közben hangzik el a filmben.
2010. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindegyikőtöknek tegnap egész nap ezen gondolkodtam:) és aranyos vagy h miattam nézted meg a filmet:) így h mondtad már nekem is beugrott:) köszii:)
2010. aug. 11. 13:10
 5/6 StephanieXx válasza:

Veszedelmes viszonyok:))) Imádom.A legjobb könyv,amit valaha olvastam.

Olvasd el Te is kedves Kérdező:))


Biztos tetszene:)

2010. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2010. aug. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!