Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hamarosan osztálytalálkozó,...

Hamarosan osztálytalálkozó, izgulok néhány dolog miatt. Mit és, hogy csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez nem egy hagyományos osztálytalálkozó lesz, hisz még "csak" 2 éve érettségiztünk le, de 1 hét múlva elmegyünk közösen vacsorázni és bulizni.

Ott lesz az a lány akit a legjobb barátnőmnek hittem, majd csúnyán hátba támadott. Nem is részletezném, mert még mindig fáj, ha rágondolok. Aljas lány, azóta folyamatosan pletykákat terjeszt rólam, próbál szurkálódni, olyanokat mond, hogy ő erősebb szakon tanult tovább (holott ez nem igaz), ráadásul az első félévben 5 tantárgyból bukott, amire én nem lennék büszke. Tudja, hogy az ilyen apró dolgokkal meg tud ingatni engem, és ezt ki is használja.

Szerintetek milyen ruhába menjek, milyen legyen a hajam/sminkem, hogyan viselkedjek ha összefutunk? Ki szeretném hozni magamból a maximumot.


2011. júl. 22. 00:27
 1/3 hot_kiss válasza:

Bármennyire nehéz lesz neked, mutasd, hogy nincs veled semmi baj, büszke vagy arra, amit elértél és egyáltalán nem érdekel, hogy mi volt, mert Te már elfelejtetted.

Én ezt tenném. Ez irritálja a legjobban az embert, aki bántani akar.

2011. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy, hogy nézel ki, amíg hagyod, hogy szekáljon.

Igyekezz az önbizalmaddal kezdeni valamit, mert valójában az számít, mennyire hagynak hidegen ezek a dolgok. A többi lényegtelen kérdés.

2011. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tehát ha találkozok vele, köszönjek neki, legyek vele kedves és csináljak úgy, mintha már nem is emlékeznék arra a sok aljasságra amit velem csinált?

Irritálná, ha látná, hogy én továbbléptem mindezen?:)

2011. júl. 22. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!