Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az amiért nőnek mondhatunk...

Mi az amiért nőnek mondhatunk egy nőt? Nem a biológia, a külső és a pénz. Szubjektivitást ide!

Figyelt kérdés
Nem a biológiai részletek, a genetika és a testi adottságok érdekelnek, ahogy azt már láttam a hasonló kérdéseknél. Azt megtanultam én is. Arra lennék kíváncsi, hogy a férfiak és a nők tudnak-e válaszolni erre a kérdésre. A nők mitől érzik nőnek magukat? És a férfiak milyen nőre mondják, hogy ez a nő igazi nő? Milyen az a nő, aki megfogja őket? És milyen, mitől van az amikor egy nő nőként jól érzi magát a bőrében férfi nélkül is? Azt tapasztaltam, hogy az emberek nem tudják erre a választ, leragadnak a külsőségeknél, a hatalomnál, a pénznél, a csillivilli dolgoknál. És persze nem wikipédia, hanem saját vélemények.Nőiesség? Mit jelent manapság? Nem a tökéletesség érdekel, vagy a szilikon, vagy a szimmetria.
2010. aug. 11. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

nagyon jó a kérdés!


Odaadás, befogadás, otthonteremtés, szülés, szoptatás, ezek számomra mind-mind nőies dolgok.


Szingli koromban akkor éreztem magam nőnek és jól a bőrömben, amikor elfogadtam önmagamat olyannak, amilyen vagyok, és örültem önmagamnak. Örültem, hogy nő vagyok, és olyan, amilyen: nem modelltípus, de kívánatos, mert kiegyensúlyozott.


Most, férjezett koromban a férjem igazi férfi: nem macsó, hanem megbízható, döntésképes, határozott, felelősségteljes. Nekem nem kell a nadrágot hordanom helyette, így nyugodtan lehetek nő. Aki már találkozott tutyimutyi férfival, tudja, mit értek ez alatt. :-)

2010. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

uhhez igen nehéz kérdés... nos az a baj,hogy ilyenkor mindenki a kinézetre az idomokra stb gondol...

én csak tippelni tudok(sajnos)...


felvállalod magad amilyen vagy

természetes...

talán így most ami beugrott az a kisugárzása... talán ettől is ! sőt ...

2010. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem erre egyszerű a filozófiám: Nő az akit szívesen megdugnék.
2010. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Én ha felveszek egy szép nyakláncot, akkor nőiesebbnek érzem magam.
2010. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
tud viselkedni, nem beszél csúnyán , sosem issza részegre magát, nem dohányzik, megpróbál nőiesen öltözködni( magassarkú cipő, szoknyák stb, illetve még egy farmernadrág és polóban is nőies marad.) nőiesen megy és nem úgy mint egy trampli, ad magára (fodrász, smink, parfüm) sokat mosolyog, kedves az emberekkel, saládszerető. most hirtelen ennyi jutott eszembe, egyébként nő vagyok és remélem hogy a nőies nő kategória :)
2010. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos a külsőség a döntő, ha tetszik, ha nem. A nőies nőről általában az embereknek egy 175 cm magas, finom stílusban öltözködő, mindig mosolygó, kellemes társ jut eszébe. Lehetőleg kevésbé képzett legyen, mint a férje (főleg itt Magyarországon fontos szempont), hogy legyen ideje kettőt szülni és szoptatni mellette 2-3 évig.

A lexikális tudás helyett számára elég a ravaszság minden formája, hogy a férje jól érezze magát mellette, és építgetni tudja a karrierjét.

Szerintem Magyarországon ez a típus a nyerő, jó ha van vagyona is, de ne akarjon karriert, mert a férfiaknak az nem tetszik.

2010. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Határozott, kiegyensúlyozott, tud viselkedni, nem trágárkodik, bájos, nem mászik rá a férfiakra, humoros, a férfiak szemében védtelennek tűnhet, mindig ad magára, nem iszik, nem drogozik (cigaretta még belefér, az lehet szexi is), sokat mosolyog, de sejtelmes, nem adja magát könnyen, kedves, de néha tartózkodó.
2010. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs valaki mitől érzi magát nőnek.

Én annyira nem is akarom tipikus nőnek érezni magam.

Fontos, hogy sok pénzt keressek, és ha az élet bármilyen bajba sodor, akkor azt túléljem a szeretteimmel együtt.

2010. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Mazochizmus. Olyan vicceken röhögni, amik rosszul esnek.

Elnézni egy csomó durva dolgot valakinek, csak mert férfi.

Rivalizálni ostobán a többi nővel.

2010. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

A járásától, az alakjától, attól hogy makacs, mindig neki van igaza és őt kell szeretni :)


Szexi a nő, ha kihúzza magát, és riszálja a csípőjét finoman, mikor megy. Ha hosszú a haja, és néha dobálja :)

Nincs kockás hasizma, mert ha izmos vagy eres az hányinger. Vékony a dereka, és van feneke és melle.

A melle lötyög ha fut. Mindig akar fogyni, tökmindegy, hogy mennyire van kórosan zsírtalanítva a teste. Hisz a horoszkópokban 90%-ban.... Ő nem tudom mi lehet még :)

2010. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!