Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a gimiben, hogy...

Mit csináljak a gimiben, hogy népszerűbb legyek?

Figyelt kérdés

Most megyek majd nyolcadikba,és a "népszerűségi ranglista" közepén vagyok. De nagyon szeretnék népszerűbb lenni. Mindenkivel kedves vagyok, segítőkész, de mégis azokat ismerik/szeretik többen, akik úgy viselkednek mint egy r*banc. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy min változtassak, hogy amikor gimnáziumba megyek, népszerűbb legyek.

Előre is köszi.

L/14


2010. aug. 11. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
LÉgy te is ribanc:)
2010. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

"akik úgy viselkednek mint egy r*banc"


Tudod Te a választ...

2010. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen jó a helyed..most komolyan egy csomó felszínes "barátot" akarsz magadnak???
2010. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Népszerűségi lista OMG.

Szerintem pont ez a baj. Próbálsz görcsösen, minden áron népszerű lenni. Ha leszarnád azt hogy mennyire vagy népszerű akkor előrébb kerülnél azon a listán:D

2010. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
ez a nepszeruseg szerintem hulyeseg,nem erdemes ilyesmivel foglalkozni,hidd el,nem egy fontos dolog ez,a tarsaid nem azert fognak teged tisztelni/szeretni mert nepszeru vagy,hanem azert ami TE vagy,es ahogyan mondtad segitokesz es ekdves,es ez a fontos,nem az a nepszeuseg lista
2010. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt hozzáállást felejtsd el, mert ezzel a loser ranglistát fogod vezetni. Népszerűbb akarok lenni, meg a népszerűségi ranglista közepén vagyok. Azok, akik a ribancokat tartják jó arcnak, szerinted milyen emberek? És ezek körében akarsz népszerű lenni? Pfff
2010. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne válj tucattermékké!Én sem akarok,most megyek ebben az évben szakközépbe.

Én már kidolgoztam egy stratégiát,ami tuti,hogy rombba fog dőlni,de nem baj,leírom neked is,hátha megtetszik.Szóval:

1.Bemegyek szeptember 1.-jén a suliba,megpróbálom korábban megtalálni a termet,ahol van az osztály.Leülök valaki mellé(egy emberrel már megbeszéltem),és egy darabig kussba leszek,válaszolok,ha kérdeznek..stb.

2.Bejön a tanár,felállunk,bemutatkozik és valószínű,hogy nekünk is bekell mutatkoznunk.Én elmondok magamról minden lényegeset,de semmi többet,épp,csak amennyi kell,semmi többet.Tehát,hogy mi a nevem,nincs testvérem.mindehhez próbálok kicsit mosolyogni(miközben halálra izgulom magam),és aztán leülök.(már ha felkell állni),és csendben végighallgatom a többieket.

3.Rezzenéstelen arccal megyek végig a folyosón a többiekkel,persze próbálok témát találni,meg ilyenek.

4.Másnap nem mondok senkiről semmit.Sőt 1 hónapig mindenkiről(MINDEN TANÁRRÓL,MINDENKIRŐL),csak a JÓT FOGOM MONDANI!Arról is,akit szívem szerint megfújtanék.

És akkor így népszerű leszek,és majd megbíznak bennem.

És felajánlom azt,hogy pénteken vagy vmikor bemegyünk Győrbe és bulizunk..de csak egypár alkalommal,nem kell,hogy r.bancnak nézzenek!

És így akkor nem fognak utálni(reményeim szerint),mert nem fognak annyira ismerni,de mégis bíznak bennem!


Nem jó népszerűnek lenni,mert csak felszínesek a haverok..

2010. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kezd úgy az ismerkedést hogy mindenkihez oda mész és megkérdezed hogy: Mi van köcsög?
2010. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy írják, nem olyan jó népszerűnek lenni, mert az lessüllyeszt. Csak a tinifilmekben tűnik szépnek az, hogy mikor bekerülsz a gimnáziumba, mint egy tök normális, értelmes ember, sok buktató után te leszel a legnépszerűbb, aki persze a suli legjobb pasijával jön össze. Ez csak a filmekben van így.


Ahogy leírtad, a népszerűséghez az kell, hogy ribanc, bunkó és nem mellesleg nagyon hülye legyél, taposd sárba a saját elveidet, tagadd le az egyéniségedet és csatlakoz a többi paraszthoz, akik imádják lenézni és bántani a másikat. Hiszen őket pont ezért ismeri mindenki.


Szóval népszerűnek lenni valójában nem jó dolog. Épp most érettségiztem, a szakközépben én is valahova a "középosztályba" tartoztam. És tudod mit? Jó volt ez így.

Mert akik a nagy népszerű emberek voltak, azok köpnek egymásra, gyűlölködnek, kibeszélik egymást a hátuk mögött. Én pedig, aki nem követte kiskutya módjára a többieket, nyertem néhány nagyon jó barátot, akikkel jól éreztem magam, és azt vettem észre, hogy a "nagymenők" is érdeklődnek irántam.

Érettségi után tök jó fejek voltak és gratuláltak, amiért olyan jól sikerült. Ráadásul őszintén, nem lenézve, és még ma is megkérdezik olykor, hogy vagyok, pedig nem voltunk egy buliba járók... egyszerűen én n voltam.

És akik népszerűek voltak, most isszák meg annak a levét, amit mindezért el kellett követni. Nem vették fel őket az egyetemre, mert hülyének kellett lenni, az átlag ribancként/parasztként gondol vissza rájuk, nem úgy, mint hajdani barátra - ennyire felszínes volt az egész.


Nem éri meg 4 évig játszani magad azért a hamis csillogásért, ami utána eltűnik, mintha nem is lett volna.

2010. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Neked mi a népszerű? Az, akit mindenki ismer?


Mert megsúgom, hogy az ilyen "énvagyokalegnépszerűbb" lányokat bizony nagyon sokan nem kedvelik. Meglepödnél, ha tudnád, mennyien.


Népszerű, ismerik, nem bántják a szemébe, nem mondanak neki rosszat, jópofiznak vele, de a háta mögött nincsenek igaz barátai.


Szerintem sokkal jobb, ha ahelyett, hogy arra törekszel, hogy népszerű, ismert legyél, inkább arra törekszel, hogy azok, akik ismernek, kedveljenek.


Hidd el, nem túl jó, ha a híred megelöz.

2010. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!