Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a cigányok ennyire utálják...

Ha a cigányok ennyire utálják a magyarokat, mi a fenét keresnek még itt?

Figyelt kérdés

El lehetne húzni.Nem egy helyen olvastam és hallottam már tőlük,hogy r. magyarok,dögöljetek meg magyarok stb...

hát ba..zák meg.Tűnjenek el az országunkból,nem kell minket elviselni.Mindenkinek jobb lenne.

(és jöhetnek a kommentek,hogy rasszista vagyok,nem érdekel.szerintem ez nem rasszizmus,hanem tisztánlátás)


2010. aug. 12. 09:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért mennének el? Hülyék lennének... Fűtött börtönök télen hideg sörök nyáron a kocsmába... Minden országba ahova mennek innen (kanada, finnország, svédország)visszatoloncolják őket mert nem bírják elviselni őket, csak mi itt Kelet-Európába.
2010. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Vadász engedély kéne rájuk!!!!
2012. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én baromi szívesen elhúzok, csak adjátok vissza a nyugdíjjárulékot, amit a magyar nyugdíjasokra befizettem, és soha semmit nem fogok látni belőle, a TB-met, amit a büdös életbe igénybe nem vettem, de a magyar alkoholisták egész jól elvannak rajta, meg az adómat, amit folyamatosan hülyeségekre költ a kormányotok, amit megválasztottatok. Na akkor elhúzok innen, nagyon szívesen.
2013. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves 13-as. Gondolom nem esett le, ezért elmondom. Nem a cigányokkal van a baj. Azokkal van, akik nem dolgoznak. Te dolgozol / dolgoztál? Amennyiben igen a válasz, ne vedd magadra. Amennyiben nem...
2014. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!