Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha férfi mosdó zárva van,...

Ha férfi mosdó zárva van, bemennek a férfiak a női wc-be?

Figyelt kérdés

Mondjuk van kinn egy tábla, hogy takarítás van, kérjük fáradjon a másik emeleti mosdóba. Vagy bementek úgyis abba, akkor is, ha el van barikádozva a bejárat?

Melyik? És miért?


2020. dec. 10. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen felmegyek az emeleti mosdóba.
2020. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, hogy emelet
2020. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek be ugy, hogy ki van téve egy ugymond tiltó tabla.

Egyertelmuen az emeletibe megyek,hiszen tudok olvasni. 🙂

2020. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy férfi a női mosdóba, megyen, azt a törvény bünteti.
2020. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Mint mindenre, erre is kétféle szabály van, az írott és az íratlan szabályok.


A fentebb válaszoló kollégák nagyon szépen leírták az írott szabályokra vonatkozó válaszokat, DE, van az a mondás ugye, hogy szükség törvényt bont :)


Ha nagyon sűrgető a szükség, akkor kénytelen az ember a szabályokon áthágni, illetve vannak olyan helyzetek, amik felülírhatják az udvariasság, vagy az illem szabályait.


Például autóbuszos bevásárló kirándulásoknál gyakran előfordul, hogy az országhatár előtti utolsó benzinkútnál, ahol pisi szünetet tartanak a járatok, több járat feltorlódik, és a benzinkút WC-jének kicsi a kapacitása.

Ilyenkor általában pont a hölgyek kerülnek nehéz helyzetbe.

Ebben az esetben természetes, hogy együtt vegyék igénybe a férfi WC-t a férfiakkal, mert ez egy szükség helyzet, és nem a kukkolási vágy, hanem az idő rövidsége miatt kell ezt tenniük.

2020. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én egy angliai étterem-szórakozóhelyen dolgozom, és nálunk mindennapi eset, hogy bejönnek a férfiak, ha én vagy a kolléganőm bent vagyunk a msodókat ellenőrizni vagy takarítani, és az is gyakori, hogy nem mennek át a másik emeletre, hanem bemennek a női mosdóba. Ezért voltam kíváncsi, hogy ez mindenhol így van-e, vagy nálunk azért, mert sok a közel-keleti vendég, és nem tudják elolvasni, mi van a táblán.
2020. dec. 10. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hata nok siman bemennek a ferfibe, volt olyan, hogy alltam a piszoarnal, bejott egy no es a farkamat skubizta amig elment mogottem. Mondjuk engem nem zavar de ennek fenyeben szerintem semmi nincs abban ha a ferfiak is bemennek a csaj wcbe.
2021. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!