Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért sértődik meg a takarítón...

Miért sértődik meg a takarítónő, ha bemennek a férfiak a férfi WC-be, amikor nem tesz ki semmi jelzést?

Figyelt kérdés
Éppen az egyik piszoárnál voltam, amikor az egyik fülkéből a takarítónő jött ki és elkezdett mérgelődni, hogy miért itt vizelek előtte, amikor különben is az előbb mosott fel.
2019. dec. 29. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted miért lett takarító a drága? Ahhoz ugye nem kell ész.
2019. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Elkel küldeni a faszba, ö azért van hogy tiszta wcbe végezem dolgomat vásárlás közben.
2019. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Elég sok takarító, WC - s sokat megenged magának. Bemegyek, köszönök, fizetek is, ha kell, de nem azért megyek oda, hogy méregessen és megjegyzéseket tegyen. Én is tapasztaltam, hogy sokuk túl közvetlen és csípkelődő, flegma. Lehet azért van ez, mert egész nap egyedül, vagy ketten vannak ott "bezárva" a gondolataikkal és frusztráltak lesznek emiatt. De ezt nem az "ügyfeleken" kéne levezetni.


Észre vettem még, hogy intézményekben, például iskolában, egyetemen, munkahelyen a takarítók általában sokkal barátságosabbak, mint bevásárlóközpontokban, vagy nyilvános WC - kben. Nekik azért nagyobb mozgásterük van, többféle dolgot csinálnak.

2019. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert rengeteg szemetet hagynak ott a "vendégek" akik azt hiszik, hogy "de hát azért van a takarító".


Mellé vizel, falra sz@rik, stb.


Nem azért hott dzsuvásak a nyilvános wc-k, mert nem takarítják, hanem mert rengeteg "látogató" összesz@rja.


És a takarító is ember, ő sem azért van ott, hogy mások kuláját pucolja a wc mellől, stb.

Délutánra már érthető, hogy mérges

"Na megint egy pasi ez,ez vajon mit fog összeh*győzni"

2019. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nincs joga megalázni senkit, vagy viselje a következményeit.
2019. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
32%

#4

pedig melle sokkal jobb meg a falra


az a porcelan csesze idegesito

2019. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 amugy kivancsi vagyok kik csinalhassak


noi wc ben is elofordulnak ilyenek ha ritkabban is


vajon csovesek/ertfogyok vagy pedig "uri" ertelmes emberek/holgyek?

2019. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Képzelem, ahogy ül a vendég rajta a vécén, és annyira nem tud célozni, hogy mellészarik... igazi tehetség kell hozzá.
2019. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

""Na megint egy pasi ez,ez vajon mit fog összeh*győzni""


Sokkal-sokkal rosszabbak a női wc-k. Ha egy faszi igénytelen, akkor a legrosszabb esetben mellépisál és kész. Az igénytelen nő ugyan úgy melléhugyozik (felguggol ugye az ülőkére...), de ők még a véres tamponokat és egyebeket is képesek kreatívan elhelyezni...

2019. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Láttam már piszoárban kakát, mosdókagylóban pisit....


Csak azt nem értem, az ilyenek otthon is így végzik a dolgukat?

2019. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!