Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, ha az általatok visszauta...

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, ha az általatok visszautasított, átlagos kinézetű férfi, idegosszeomlást kapna és bekerülne a kórházba, mit tennétek? Bemennétek hozzá bocsánatot kérni? Lehet jelenteni.

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 18:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Remélem, belehalna.
2018. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Miért kérnék bocsánatot? Nem én löktem a vonat elé, az meg, hogy ennyire gyenge idegzetű és ennyire nem tudja elfogadni a visszautasítást, valószínűleg közrejátszott abban, hogy visszautasítottam. Igazából, valószínűleg meg sem tudnám, hogy kórházba került, de ha mégis, akkor elintézném egy "ó, jobbulást neki"-vel, és el is felejteném.
2018. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem mennék és nem kérnék bocsánatot, mégis miért kéne bocsánatot kérnem? Még életemben nem utasítottam vissza bunkón senkit. Talán az én felelősségem lenne, ha valaki annyira gyenge és életképtelen, hogy nem bírja el a kis egója az elutasítást? Hagyjuk már, nem vagyok felelős más életéért. De persze gondolom, ha veled az történne, hogy elutasítasz egy totál idegen lányt, mert nem tetszik, amire ő "összeomlik", akkor te rohannál hozzá egy csokor rózsával és könyörögnél a bocsánatáért.. :D Micsoda életszerű dolog.
2018. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Miért kérnék bocsánatot? Ha a srác ideg gyenge az csak azt támasztja alá hogy jól döntöttem mikor nemet mondtam. Soha nem bunkózok ha egy sima nem vagy az esetem féle visszautasítástól összeomlik akkor bármi mástól is összeomlana nem az én hibám. Ugyanez igaz a ha el hagysz öngyilkos leszek fele alakokkal. Ilyen esetben se lenne bűntudatom. Az hogy valaki nem tudja kezelni a kudarcot nem az én vagy más nő/férfi hibája ezen az egyén tud változtatni az ő szocializációja neveltetése futott vakvágányra.
2018. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Aki h_lye, halljon meg! Oh, wait.. ;D
2018. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki egy visszautasításra ennyire érzékenyen reagál, hogy kórházban kell kezelni miatta, akkor ott nem annyi volt a probléma, hogy nem szeretett volna vele ismerkedni az általa kiszemelt nő. Ilyen esetekben egyéb pszichés betegségek is közrejátszanak.

Nem kérnék bocsánatot, ugyanis szerintem mindenkinek joga van visszautasítani bárkit, aki felé közeledik. Nem lehet kötelezni senkit sem érzelmi zsarolással, sem fizikailag kényszeríteni, hogy pozitívan fogadja valaki közeledését.

2018. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

A szerelem nem kierőszakolható.

Nem vagyok felelős a tetteiért, mire fel kellene bocsánatot kérnem?

2018. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem lenne miért bocsánatot kérni.
2018. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem mennek be.

Es tulajdonkeppen miert is kene bocsanatot kerni?

2018. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Lady Beth ***** válasza:
72%
Megkönnyebbülnék hogy helyesen döntöttem amikor elhajtottam.
2018. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!