Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit ajándékozzak a Dél-Korea...

Mit ajándékozzak a Dél-Korea mániás bátyámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

(Nem nagyon tudtam eldönteni melyik kategóriába rakjam a kérdést)

21 éves és nagyon szereti Dél-Koreát és a vele kapcsolatos dolgokat. Én viszont semmit nem tudok róla, de úgy gondolom ha valami ehez kapcsolódó dolgot vennék neki karácsonyra akkor annak biztos örülne.

Koreai filmek, sorozatok által ismerte meg Dél-Koreát és úgy megtetszett neki, hogy elkezdte megtanulni a nyelvet, idő hiány miatt ezzel nem sokra jutott, viszont tanulmányozta és sokat olvasott a kultúrájukról meg magáról az országról.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok, de max 20 ezer forintot tudok költeni.



2020. dec. 13. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Egy könyvnek biztosan örülne!! Esetleg Észak-Koreáról? Az szerintem egy nagyon érdekes téma, és sok izgalmas könyvet is lehet kapni ezzel kapcsolatban. :))))
2020. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

ha iszik alkoholt akkor vegyél neki soju-t ugy 1200-2000 körül van egy üveggel csak arra figyelj hogy ne naturt hanem valamilyen gyümölcsöset ha pl pesti vagy akkor bármelyik ázsiai boltban meg veheted ha vidéki nézz körül neten nincs e olyan bolt ha nincs akkor tudsz rendelni neten is

mellé pl vehetsz mást is

amugy 20 ezren szerintem bármelyik koreai prostit fel tudod bérelni az lenne az igazi ajándék neki ;) ":D

2020. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Dél-Koreáról szóló könyvet, koreai ételeket, koreai italokat, hűtőmágnes, ha van kedvenc kpop bandája, akkor valamit azzal kapcsolatban, album, (amiken rajta van a banda: felső, bögre, párna, táska, kulcstartó).

Most csak ennyi jut eszembe.

Én is szeretem Dél-Koreát, a BTS-eszt, ottani sminkeket, szépségápolási termékeket, divatot, sorozatokat és a viselkedésüket.

Minden nap főzök koreai ételeket. :)

2020. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
3-as valószínüleg nem a kpop-ot szereti hanem a koreai kulturát... fiu meg abszolut nem fog sminkeket használni...
2020. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok. Rengeteg embert ismerek, akik szeretik Dél-Koreát, azok 80%a a kpopot is szereti. Sőt több kpop rajongó van, mint aki az országot szereti. Ezt a Dél-Koreaiak is tudják, beszélek pár koreai emberrel, akik ott is élnek. Nem sminket írtam, hanem szépségápolási termékeket, krém, maszk..

Ez igényesség kérdése, nem azé, hogy fiú vagy lány e.

A koreaiaknak fontos az egészség, reggel és este is 10 lépésből áll az arc kezelési rutinjuk. Ezt nem kell neki is csinálni, de biztos, hogy tudja és lehet, hogy ő is kipróbálná az egyik férfinak való terméket.

Hosszabb, hasznos választ írtam.

Ahelyett, hogy belekötsz olyanba, amihez nem értesz annyira, miért nem válaszolsz inkább te is? -.-"

2020. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

5-ős még jó hogy gyakorin nem tudsz javítani... nézd már meg sminket írtál te kétszínű ":D

szerintem sokkal jobban értek hozzá... mint te

először is nem minden férfi csinálja ott és nem 10 lépésből áll

akik csinálják azok arc tisztított és krémet/maszkot használnak ami úgy áltakános itt is... ja igen

ha az egészség annyira fontos lenne akkor nem nem lenne az ország nagyja alkoholista...

2020. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó, hogy te annyira értesz hozzá! Ja nem. :D

Ez a válaszaidból látszik is, csak az alkohol az igaz azokból amiket írtál.

Az arc rutinjuk 10 lépésből áll és nem, nem csak krém és arcmaszk.

Ezt többen írták nekem és neten is olvastam.

Persze ahhoz utána kéne járni és ottaniakkal kéne beszélni, esetleg ott élni.

Fontos nekik az egészség, a nők folyton diétáznak, rengeteg zöldséget, halat esznek.

Az alkoholfogyasztás meg szinte alap. Munka után elmennek a munkatársakkal, néha a főnökkel is. Ilyenkor nem mondhatnak nemet, mert ez hozzátartozik a munkájukhoz.

Te éltél ott, beszélgetsz ott élő koreaiakkal és magyarokkal?

Értelmezni sem tudsz, mert amikor a sminkről, szépségápolásról írtam, akkor magamról beszéltem. Azt írtam, hogy én is szeretem az országot és a többit, amiket írtam..

Ne vitatkozz itt mert azt sem tudod miről beszélsz. Csak egyre lejjeb süllyedsz és a kérdező sem kíváncsi a felesleges vitára.

2020. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem vegyél vissza az arcból oké?

ha már annyira pontosan akarsz beszélgetni akkor nem írtál maszkot krémet sem

te nem tudod hogy miről beszélsz...

az egészség meg nem úgy fontos nem azért esznek halat te észkombájn...

félsziget ország és a halászat az egyik legalapvetőbb élelem szerzési módszer kb mint nekünk a csirke és disznó... a diéta meg a társadalmi nyomás miatt van mert bizony kőkeményen meg kell felelni és itt most külsőségekre értem! az alkohol fogyasztás meg nem alap mert sokan nem olyan körben dolgoznak és mégis... ellenben amit te írsz az kizárja egymást! fontos az egészség - alkoholfogyasztás alap...

az arc rutin meg nem áll 10 lépésből mert nem mindenki kpop idol meg színész habár azoknak sem tökéletes az arca mert a sok sminktől és vegyszertől már károsabb mint akik vissza fogottabban használják...

az alap az még mindig arc tisztító krém és arcmaszk max... az átlagos koreai az nem a kpop idol vagy médiában dolgozó egyén...


inkább te ne vitatkozz mert saját magadnak mondasz ellent te agy halott... a kérdező meg rád nem kíváncsi mert nem azt kérdezte hogy te mekkora péniszt szeretsz...

2020. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
amúgy meg ha már süllyedés... inkább nézd végig mit írtál mert gyakorin nem lehet szerkeszteni és törölni...! írsz valamit és utána kedved szerint variálod a valóságot csak ez nem youtube és facebook... itt amit le írtál már nem tod szerkeszteni vagy törölni te kétszínű gyökér!
2020. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A stílusod megmutatja azt, hogy milyen ember vagy és az intelligenciád. A buta ember kötekedik, személyeskedik, mert nem tud értelmesen, civilizáltan, felnőtt módjára beszélgetni.

Engem az ilyen nem bánt meg, csak nevetek rajtad ahogy mások is. Páran írtak is üzenetben, hogy félrebeszélsz. :D

Először nem mentem bele a szépségápolás témába, mert nem gondoltam olyan fontosnak. Azután a válaszod miatt kifejtettem.

Amint többször írtam, beszélgetek koreaiakkal és ott élő magyarokkal, pár évig laktam is ott, így csak jobban tudom, hogy nem csak a híres embereknek fontos az arc rutin és nem hasraütesre írtam a 10 lépést sem, hanem amiket írtak és amit tapasztaltam.

Te jobban tudod, mint a koreaiak? :D

Gondolkozz már kicsit.

Igaz, hogy a halat nem csak a diéta miatt eszik, hanem mindenki más is. Ezért írtam a halat.

Tudom, hogy koreában fontos a külső. Első kérdéseik között van a súlyod és a vércsoport. De az egészség is fontos nekik.

Milyen péniszről beszélsz, te alpári tudatlan?

Kímélj meg minket ettől a stílustól és a hüvelyességeidet is fejezd be!

Youtbról max te tanulsz hülyeségeket.

Ha még évekig írnád az alpári butaságaidat, akkor kérlek üzenetben tedd, mert senki sem kíváncsi a vitánkra és miattad már kínosan érzem magam, hogy le kellett süllyedjek.

2020. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!