Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz Japánban...

Mennyire nehéz Japánban munkát találni természetes vörös hajú embereknek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Esélyed sincs ember, a japánok nagyon félnek a vörösöktől, ha mégis utazol, mindig legyen rajtad paróka vagy sapka.
2020. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mindegy, milyen a hajad színe, külföldiként alapból nehezebb dolgod lesz.
2020. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem a hajszín a döntő. Inkább az, hogy milyen szinten beszéled a nyelvet. Kevés japán beszél jól idegen nyelveket, plusz külföldiként eleve rosszabb esélyekkel indulsz. De ez ne riasszon el, ha próbálkozol, azzal semmit sem veszítesz. :)
2020. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félreérettétek, nem rólam van szó. Csak azt hallottam kinti ismerőstől, hogy a japánok nagyon nem szeretik, ha valaki különbözően néz ki, akkor sem, ha külföldi, és a legtöbb munkahelyen van speciális dresscode.
2020. dec. 18. 14:46
 5/8 Joules83 válasza:
100%

Talán érdemes lenne ezt is megnézni, mielőtt valaki ott új életet akar kezdeni.

[link]

2020. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm nem ért magyarul, de azért köszi. Én NEM akarok Japánba költözni.
2020. dec. 19. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
A youtubon van egy Magyar srác aki Japánban él, van már Japán felesége, és gyereke is. A neve Zsírosdeszka. Vedd fel vele a kapcsolatot, biztos segíteni fog. De ha kijutsz köldesz nekem 2db 0.5literes Coca Cola Cleart cserébe :)
2020. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Senki sem ért magyarul? Nem akarok Japánba költözni.
2020. dec. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!