Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az embereknek miért ilyen...

Az embereknek miért ilyen természetes, hogy egy barátságot, kapcsolatot könnyedén, egyik napról a másikra megszakítanak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Se nem baratsag, sem nem kapcsolat … ennyi.
2020. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Te vagy aki tegnap kérdezted, hogy az internetes barátod miért nem foglalkozik veled, ha otthon kell lennie és tuti nincs dolga ugye? Szerintem aludni se bírtál.
2020. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Én nagyon kevés emberhez kötődöm és nagyon nehezen kezdek el bárkihez kötődni, szóval ha haverok, ismerősök jönnek-mennek az életemben az semennyire sem ráz meg. Természetes, hogy ezek a felszínes kapcsolatok életszakaszonként cserélődnek.

Amit könnyű eldobni, az nem igazi, mély barátság és az ilyenekért szerintem nem kár. Igazi barátságot pedig az ember nem dob el csak úgy, ahhoz nagyon nyomók oknak kell lennie és még így is nehéz.

2020. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Nem,napok óta nem alszok

2020. márc. 30. 13:35
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha könnyen megszakítják, az a kapcsolat eleve beteg volt, és sosem volt az igazi. Mostmár lépjél túl rajta mert unalms vagy.
2020. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kapcsolat vagy barátság legfeljebb a te szemedben volt az. Én ezt csak azokkal csináltam, akik nem adtak hozzá semmit az életemhez (sőt) és egyáltalán nem voltak nekem fontosak. Volt, aki a végén annyira irritáló és értetlen volt, hogy csak letiltottam.


Hidd el, akinek tényleg fontos vagy, leül veled megbeszélni a problémáit és nem egyből leépíti a kapcsolatot

2020. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Konkrétumok nélkül nehéz bármit is mondani.
2020. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyik napról a másikra eltűnnek.Mindig ez van.
2020. márc. 30. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Mindennek van oka. Ha sorozatosan ugyanaz történik veled, akkor érdemes önvizsgálatot tartanod, mert vagy nagyon rossz emberekkel kezdesz és az emberismeretedet kell gyakorolnod, vagy te üldözöd el őket a viselkedéseddel..
2020. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!