Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem veszélyes az...

Szerintetek nem veszélyes az új cenzúramentes Hundub, ha szabad utat ad a radikális, konteós oldalaknak, sőt, ajánlja is azokat mint ellenőrzött tartalom?

Figyelt kérdés
Nagyon rémisztően néz ki első ránézésre. Nem tudom, hogy csak én parázom-e túl. De eddig úgy tűnik, hogy nagyon sok szélsőséges ember regisztrált, akiket okkal tiltott ki a Facebook (uszításért, gyűlölködésért, rasszizmusért, vagy összeesküvés elméletek terjesztéséért - pl vírustagadás). Eléggé ízléstelen szerintem a "nagy testvér ezért kitiltana" reakciógomb is, mert viccet csinál az emberek elleni gyűlöletbeszédből (ami ugye cenzúrázatlanul mehet). Nekem eddig úgy tűnik, hogy a szélsőséges indulatok levezetésére jött létre ez az oldal, de nem veszélyes ez, ha táptalajt adnak az ilyen eszméknek? Hogy látjátok?

2020. dec. 30. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Majd betiltják. Remélhetőleg.
2020. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ez is csak egy penzszivattyu, amire ki lehet tolni haveri cegeknek sokszazmilliokat. El ne hidd mar hogy majd nem cenzurazzak a fideszt ekezo irasokat, kommenteket. Hangulatkeltesnek pon' jo...
2020. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért lenne veszélyes. Aki képes volt kritikai gondolkodásra, az eddig se ült fel hülyeségeknek. Akik meg nem voltak képesek, legalább most "négy fal között csinálja". Magukra zárnak egy kommunikációs, információs buborékot -és miért baj ez?
2020. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg olyan tartalmat most sem lehet majd megosztani, amit a törvény tilt.
2020. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Dőreség a nemzetit összekeverni a szélsőjobboldallal... ez már egy óceántúli agymosás eredménye. Végül is: a Facebook, miután az adataiddal kereskedik, még az amerikai külügynek is tapossa az útját.
2020. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Én jobban parázom a Facebookon működő dzsihadista szervektől, emberkereskedelemtől, szélsőbaloldali terrorcsoportoktól, véleményterrortól, cenzúrától. Most te komolyan egy olyan oldaltól félsz, ahol ártalmatlan idióta tinfoilosok, meg vírustagadók gyülekeznek (egy olyan vírust tagadnak aminél 99,99% az esély, hogy felépülsz, kb. annyira ártalmasak, mint a többi hülye rettegő, laposföldhívő). A kormánypárt mindenhol ott van, az ún. "szélsőjobboldal", "szélsőjobboldali" személyek meg csak azért vannak kitiltva, mert le merik írni az igazságot a sok élősködőről, és ki mernek állni az adófizető állampolgárokért, dolgozókért az invazív c-ék, kontinensfoglalók ellenében, és mivel a tényeket, az ember által érzékelt valóságot nem tudják megváltoztatni a cenzorok, ezért kitiltják őket.

Most komolyan, a Facebookon sokkal nagyobb disznóságok mennek, mint amekkorák a Hundubon valaha is menni fognak, sokkal jelentősebb az adathalászat, az adataiddal való kereskedés, és az előbbi sokkal nagyobb is, te aztán mégis fenntartások nélkül használod, a Hundubtól meg rettegsz. Az ilyet nevezik hasznos idiótának.

2020. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

"egy olyan vírust tagadnak aminél 99,99% az esély, hogy felépülsz, "


Milyen 99,99%? Magyarországon közel 6%-os a halálozási ráta az eddigi adatok alapján. Tehát kb. minden 20. fertőződött meghalt eddig.

2020. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
~5,5 %
2020. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos oldal alapján 322.514 igazolt fertőzöttből 9537 halt meg.


Ez kevesebb, mint 3%.

2020. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
A Hundubról kiderült, hogy kaliforniai cég tárolja at adatokat.
2021. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!