Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszédunk célba vették a...

A szomszédunk célba vették a radikálisok (radikális állatvédők)? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én jóban vagyok a szomszéddal,párom rendőr.Ez csak titokban jutott a fülembe,hogy mire készülnek ezek a nagy "állatvédők".

Páromnak közbe kellene lépnie a többi rendőrrel? Szóljak neki erről?


(mert most már illene helyre rakni ezt a habzó szájú,verekedős,agresszív nyolc általánossal szónokló bandát.egy embert egyedül könnyű összeverni,aki ráadásul nő...)


2012. dec. 15. 13:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%

Szerintem ebbe ne folyj bele!

Ők állatvédők. Nem mennek ártatlanokhoz.

Ha belefolysz csak ti jártok rosszul ;)

2012. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ráadásul a nő roma...nem tudom,mit vétett,de az tény,hogy neki akarnak menni...

Vagy a nőnek kellene szólnom? Ha jön család,amellé talán már rendőrök sem kellenének.

2012. dec. 15. 13:50
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi lennék,ha egy nagy adag fegyveres rendőr várná őket,akkor is annyira fröcsögnének e verve a mellüket.
2012. dec. 15. 13:52
 4/14 anonim válasza:
100%

valamit csak tett ha rá mennek az állatvédők.

Hogy tartja az állatait? Nem tudsz semmit?

2012. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincsenek is állatai xD

És van kigyúrt férje és írtam hogy roma,minden előítélettől mentesen.Azt olvastam valahol,hogy velük nem mernek ujjat húzni (mármint cigányokkal).

2012. dec. 15. 13:54
 6/14 anonim válasza:
83%
Csakhogy a rendőröknek semmi joga várniuk őket mert azon kívül h te hallottál valamit van valami joguk kimenni? Az állatvédők az állatokat akarják megvédeni nem a barom gazdát összeverni teszem hozzá az esetek többségében megérdemelnék.
2012. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Azt véletlenül nem tudod, hogy miért vették célba? Ha bántalmazott valami jószágot, vagy rosszul tartja őket, akkor ne haragudj, de igenis megérdemli!!!!

Ha közbeszólsz Te is olyan leszel mint Ő, ha pedig nincsenek ilyen dolgai úgyse tudnak rábizonyítani semmit!


Maradj ki belőle! Hidd el ha cigány, 5 perc alatt ott lesz a család is meg az ismerősök, nem kell őket előre értesíteni!

2012. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értem,mi a baj velük,épp ez az.Normálisak,semmi gond nincs velük,velem is szoktak beszélgetni.
2012. dec. 15. 13:55
 9/14 anonim válasza:
100%
Akkor meg semmi keresnivalójuk ott az állatvédőknek ha nem ártott állatnak. A nőt se kell félteni
2012. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Na, a radikálisokról a normális állatvédőknek is megvan a véleménye. Nemnormális banda, őrület, hogy néha mentés címén miket művelnek...... Nem tudom, mi szúrja a szemüket, de ha alaptalan a dolog, akkor szólj csak a párodnak.
2012. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!