Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fitymaszűkület miatti operáció...

Fitymaszűkület miatti operáció szükségessét nem túlzás megosztani a Facebookon?

Figyelt kérdés
Egyik barátom nemrég egy publikus posztban beszámol, hogy örül az egészségnek és bizony eljött az ideje a rég várt műtétnek és leirja konkrétan, a gyerek meg ott vigyorog a képen. Nem túlzás ez? Vagy én tulzom el?

2021. jan. 1. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Tök rendben van.Mások meg a gyereküket pakolják ki.
2021. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem erre senki se kiváncsi
2021. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a facebook-on megosztott tartalom 99%-a erős túlzás és felesleges. Ez csak egy a számtalan esetből.

Mondjuk az se mindegy, hogy mekkora a gyerek, ha max 1-2 éves, akkor elfelejtik, ha már iskolás, akkor a fél osztály rajta fog röhögni.

2021. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Extravertáltak nem férnek a bőrükbe. Rohadtul megártott nekik ez a karanténosdi. (Ne haragudjatok, de erre már tényleg nem lehet mást mondani.)
2021. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!