Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkület operáció...

A fitymaszűkület operáció mikor ingyenes?

Figyelt kérdés
Annyi van ráírva, hogy térítési díja 01. elfelejtettem megkérdezni, hogy ez miként működik. Nem magánklinikán voltam

2016. aug. 4. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van biztosjtasod ingyenes

Max halapenz adhato de nem javaslom

2016. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db ***** válasza:
100%
Szerintem ha az egészség helyreállítását szolgálja, akkor ingyenes.
2016. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Ingyenes szokott lenni.



De vigyázz hogy milyen eljárást választották mert csak súlyos esetben kell metélni de sok orvos egyből ezt akarja,szóval ha nem muszály kerüld el

2016. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért is kerülje el? Majd eldönti, hogy neki hogy jó, mennyire zavarja. Fitymaszűkületről kérdez, vélhetőn gondja van vele, lehet vele szórakozni meg kenegetni, de jó soha nem lesz. Van akit nem zavar hogy épp alig tudja mozgatni a bőrt, vagy csak enyhe szűkülete van és szorítja más meg ettől a falra mászik…Persze könnyen ír olyan erről aki bőrős és soha nem volt ezzel semmilyen gondja.
2023. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!