Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tragikus hirtelenséggel...

Tragikus hirtelenséggel elhunyt Magfalva alapítója, Géczy Gábor. Mi történt? RIP

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 11. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán túlvállalta magát.Nem is olyan régen már volt egy szívrohama.

Nyugodjék békében!

2021. jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, nem tudni, de van aki azt írja hogy szívroham.
2021. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Llcccp válasza:
100%
Én is úgy olvastam hogy szívroham. De ezt is csak a hozzászólasokbol lehetett kideríteni. Egyik cikk sem közölte a pontos halálokot. Mindenestre nagyon sajnálom és hihetetlenül hálásak lehetünk neki azért amit a magyarság ősisègèről és régi gyógymódjairól újra felfedezett.
2021. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ManInTheMan válasza:
100%
Szerintem rák gyanús, egy év alat 30 at öregedett. De ez pont az ellen menne amit tanított, talán ezért nem verik nagy dobra. Úgy tudom nagy gebasz volt magfalvával, és akkor az volt az õ konfliktusa
2022. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem is csodálom, hogy nem verték nagydobra a halál okát. Nem kicsit ellentmondásos meghalni 60 éves korod előtt, ha közben egészségről természetről prédikálsz, akármennyire is vállalod túl magad. Nálam ez már bőven a hiteltelen kategória.

Sőt, állítólag dohányzott is, és volt már korábban infarktusa.

2023. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5


Dohányzott.Szívta a cigarettát szép számmal..De ezt nem is tagadta.

2023. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
85%

5-ös:

Arra nem gondolsz, hogy 50 évesen már hozott magával egy rakás egészségügyi problémát?! Ha ennyi idősen kezded azt amit Ő, maximum a gyerekeidnek adhatod át az egészséges(-ebb) élet esélyét! Születéstől kezdve kellene úgy élni ahogy Ő is tanította, akkor van esélyed a hosszú egészséges életre. Ezt is elmondja. Okoskodni a legkönyebb!

2023. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Amióta mágiát tanulok, gondoltam arra is, hogy Géczy Gábor-t kinyírtak, eléggé sok ellensége volt. Hiszen az az életvitel amit folytat pont a globalisták ellenérdeke, ráadásul a Fideszt is szidta.
ápr. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!