Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják, vagy legalábbis...

Miért utálják, vagy legalábbis "nem szívlelik" a gyerekeket, tiniket a felnőttek?

Figyelt kérdés

Értek én az olyan esetre amikor :


Az egyik haverommal álltunk egy bolt előtt, nézegettük a kirakatot, és beszélgettünk. Erre kijön a boltos, megkérdezi mit csinálunk itt. Mi mondjuk nhogy nézelődönk, erre ő :" na tünjetek el innen nagyon gyorsan"

Ilyen arrogáns jogtalan bunkó válaszra ha a gyerek visszaválaszol akkor meg a gyerek a neveletlen, meg a pofátlan.

Attól hogy valaki pl ott áll egy helyen ami épp bántja vkinek a szemét azt meg lehet mondani normálisan is, de hallottam olyan esetekről amikor vmelyik elszállt agyú ember rendőrséggel fenyegetőzött.

De miért?

Az én véleményem szerint simán vissza lehetne szólni, én is (ahogy a többiek is)ember vagyok, miért kéne eltűrnöm hogy sokszor a semmiért úgy beszéljenek velem mint a kutyával? Én most az olyan arrogáns emberekre gondolok mint a boltos, meg az egyéb alkalmazott/ember, a szüleim soha sem beszélnek velem így !! Arról meg nem is beszélve hogy ha valaki ilyen arrogáns bunkó és még gyereke is van. Most nem pont arra a boltos esetre gondolok hanem MJINDEN ILYENRE !!!


Ti mit gondoltok? Volt már ilyen tapasztalatotok/élményetek? Mit tettetek?


2010. aug. 14. 19:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én tini vagyok, mégsem szívlelem a többit. Borzalmas milyen emberek vannak, gonoszak, bántják a többieket, nem tisztelik a felnőtteket stb. Persze nem mind ilyen, de a többség. Gondolom a felnőtteknek is tele van már a... és nem gondolkozik hogy téged is külön elemezzen csak besorol a rosszgyerekek közé.
2010. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Én most nem a rossz tinikre, gyerekekre gondoltam hanem az arrogáns, bunkó stílusban megnyilvánuló jogtalanul üvöltöző felnőttekkel mint pl az a boltos.
2010. aug. 14. 19:18
 3/31 anonim ***** válasza:
98%
sztem azt hitte hogy valami rosszat akartok!
2010. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Az csak 1 példa volt, most a nézegetés miért rossz? Akkor sem kellett volna üvöltöznie, amúgy általánosságban sok ilyen eset előfordul.:( nem velem, hanem mindenkivel.
2010. aug. 14. 19:21
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert sok a lopás tinik által ,és minden tinit tolvajnak nézenek sajnos.

28N

2010. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%

elsővel értek egyet. Nagyon érdekesen viselkednek a tinik, főleg ha többen vannak. én is hallottam ilyen eseteket, de általában olyankor ilyenek a felnőttek, ha csapatban vannak a tinik. olyanról még nem hallottam, hogy egyedül megy a gyerkőc, és csak úgy beleköt a felnőtt. TEhát, ha többen vagytok, és hangoskodtok olyankor szólnak be.

ennek a boltosnak lehet, hogy volt már valami negatív tapasztalata, pl. betörték a kirakatot vagy valami, ezért kivetíti a haragját minden tinire.

2010. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
ne erre nekem is van egy jó példám: álltunk a barátnőmmel egy napszemüveges csávónál és nézelődtünk... basszus úgy bámult minket, aztán levettünk egy szemcsit, hogy felpróbáljuk és leüvöltötte a fejünket, hogy biztos nincs pénzünk TAKARODJUNK!! na ez nekem is betette a poharat... nem ejtettük le a szemcsit meg semmi... épp scak leemeltük a polcról!
2010. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
azt hiszik hogy a gyerekek/tinik csak azért mennek a boltokba hogy lopjanak. Nálam például bemegyek a drogériába venni bármit van a biztonsági őr és egyfolytában jön utánam mikor semmit se csinálok. Egy szer rám is szólt mert papir zsebit kezdtem elkeressni a sebemben fogta kipakoltatta a zsebemet hogy mert idézem "G
2010. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

azért mert nagyon kevesen tisztelik a nálluk fiatalabbakat, vicces hogy fordítva meg elvárnák, csak azért mert ők idősek, közben sokkal kevesebba tisztelnivaló bennük...


20/L

2010. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
bocs nem írta tovább "Gyanusan viselkedtem és a zsebembe nyúltam" na azt hittem ott leüvöltőm a fejét
2010. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!