Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már megint ez lesz? Engem...

Már megint ez lesz? Engem borzasztóan zavar.

Figyelt kérdés

Most, hogy elkezdődött a tanév, a gyerekek már megint elkezdik teleokádni a tudomány és oktatás témaköröket a házi feladataikkal?

Már szállingóznak az ilyen kérdések.


2010. szept. 2. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre fel kell készülni lelkileg :)
2010. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kéne nyitni nekik egy külön topicot...


Az én időmben senki nem segített a háziban :(

2010. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát... ők legalább próbálkoznak a házival.:DD
2010. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És?

Azért van ilyen témakör, hogy házifeladat kérdések.

2010. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Házifeladat kérdések jó, mondjuk matekhoz, mert az elég nehéz tárgy. No, de az, ami tegnap volt! Vicces nevű állatok? Ugyanmár! Egyébként az én időmben még létezett a könyvtár, az összeülünk az osztálytársakkal és a megkérdezem-a-szüleimet dolog. Jó, itt a net, de akkor használják az internetes keresőt, az gyorsabb, mint ez az oldal. A sok lusta disznaja.
2010. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap 21:06

Oké, rendben, igazad van, van házi feladat kategória. De akkor meg nem a tudomány témakört kellene teleokádni középiskolás matek, fizika és földrajz feladatokkal.

2010. szept. 3. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!