Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek több...

Hogy lehet valakinek több önbizalma? Hogyan ne értékeljem borzasztóan alul magam?

Figyelt kérdés
Mindig feszült vagyok emberek közelében, nem merek megszólalni és izzadni is elkezdek, mert félek hogy nevetségessé teszem magam. Pedig az eszemmel tudom hogy ennek nincs nagyon valóságalapja, de nem tudok másképp viselkedni. Semmi önbizalmam nincs, mindig arra figyelek hogy épp mit cseszek el..(sőt eleve úgy megyek emberek közé hogy nehogy izzadjak, ezért persze hogy elkezdek, és utána már csak azzal tudok foglalkozni, meg a fejemet sem bírom)nektek volt már ilyen? ha volt akkor hogy "nőttétek "ki?
2011. máj. 22. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
16/L
2011. máj. 22. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett tinikorom utan. Akkor fogod kinoni, ha rakenyszerulsz, hogy idegenek kozott legyel a nap szinte minden reszeben. En akkor szabadultam meg ettol par honap alatt, amikor az egyetemen koliba mentem. Nagyon sokat segitett felnoni. Majd lesz tobb tapasztalatod az emberekkel es konnyebb lesz.
2011. máj. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is idővel jobb lesz, ezen majdnem mindenki átesik. Én színjátszó szakkörbe jártam (télapóztunk, ünnepi műsorokat csináltunk, meg ilyenek). Van olyan barátnőm aki a középisk-ban sportolni kezdett az önbizalomhiánya miatt (ő túl magas volt, azért érezte cikinek, aztán félprofi kosaras lett...)

Találd meg h neked mi fekszik, vmi olyan, amiben sikerélményed lehet, emberek között vagy... Biztos van ilyen:-)

2011. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!