Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt az idézetet, hogy kell...

Ezt az idézetet, hogy kell értelmezni?Mi a jelentése?

Figyelt kérdés

"when you know why you like someone, it's a crush. When you have no reason or explanation, it's love."


Valahogy nekem nem jön át, hogy bármiféle ok vagy magyarázat nélkül hogyan lehetne szeretni bárkit is.



2021. jan. 25. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Azért szerettem bele, mert olyan jó fej." -> itt megmagyarázod, ezt crushnak hívja (vonzódás?).


"Nem tudom, miért szerettem bele." -> itt nem tudod megmagyarázni, ezt tartja szerelemnek.

2021. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem, hogy hogyan lehet nem tudni miért szeretsz bele valakibe.
2021. jan. 25. 19:54
 3/4 anonim válasza:
100%
Ez amúgy szerintem nagyon igaz. Csak gondolj bele, ha van egy crushod ő neked azért tetszik mert jó a haja, helyes vagy nagyon tehetséges valamiben. Viszont amikor szerelmes vagy és megkérdezik, hogy miért szereted a párod akkor egyszerűen csak van benne valami amit megmagyarázni sem tudsz. Vagy azt mondod, hogy mindent szeretsz benne és ekkor sem mondtál konkrét dolgot. Szóval ne szó szerint értelmezd.
2021. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet azért nem értem, mert még sosem éreztem így vagy idk.


Köszönöm a válaszokat! :)

2021. jan. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!