Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok Indiából jöttek,...

A cigányok Indiából jöttek, vagy sem?

Figyelt kérdés

A TV-be egy cigány lány azt mondta, hogy nincs semmi ami Indiába rájuk utalt volna, szóval feltehetőleg nem onnan jöttek. De, akkor honnan? Az most is látszik rajzuk, hogy NEM magyarokhoz tartóztak, kicsit kilógnak a sorból. Akkor honnan jöttek ide, és minek?

Aki kötözködni akar, hogy azt írtam, hogy Cigány, az majd menjen panaszkodni a hivatalba!


2010. aug. 16. 13:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
91%

Indiából elkergetett bűnözők...

Sokan közülük Olasznak vallják, ez súlyos identitászavarra utal !

2010. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
52%
*magukat
2010. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Indiában még a patkányt is istenként tisztelik, úgyhogy jó lenne, ha visszamennének, mindenhatók lennének. Első! Nem csak olasznak hazudták magukat, voltak már igazi nagy péniszű afroamerikaiak, latinok, brazilok, meg mittudomén mik. A Romák Angyalai című videón röhögtem a legnagyobbat, bár nehezen tudtam eldönteni, milyen érzelmeket vált ki belőlem... Groteszk volt. Na, abban a videóban magyarnak hazudták magukat.
2010. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

én is láttam azt a riportot, de pár éve még azt mondták, hogy Indiából jöttek:S sőt, nekünk úgy is tanították.

de régen pl azt hitték, hogy Egyiptomiak:D (pont most olvastam egy 15.századi Notre Dame-os könyvet, Esmeralda a cigánylány)

szerintem nem fogjuk megtudni az igazságot:D

2010. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,Indiából jöttek.....
2010. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mihelyst egy cigány magát "ÓLASZÓSS GIGOLÓ MAFFIOZÓNAK" tartja magát, Mussolini megfordul a sírjában.
2010. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Jaaaaj, mikor fiatal lány voltam, hozzám is odajött 3-4 cigány srác és mondták, hogy "nézd meg a haveromat! nem olyan, mint egy olasz?" Nem mertem azt mondani, hogy nem, inkább olyan, mint egy cigány.
2010. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

A cigány szó eredete a német ziehende Gaeuner, vándor tolvajok.


Itt olvashatsz a témában:


[link]


[link]

2010. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Vándorló tolvajok, találó... Van egy vicc is ezzel kapcsolatban:

-Jauzsi! Gyere mán dúgozni!

-Gázsi, niccsen cspűm, lefagy a lábom!

-Jauzsi! Gyere, dzsaljunk mán lopni!

-Várgyá' Gázsi, veszem a cipűmet!

2010. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon könnyen elképzelhetö.

A magyarok is Ázsiából jöttek.

2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!