Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a cigányok Indiából jöttek...

Ha a cigányok Indiából jöttek akkor gyakorlatilag az indiaiak cigányok?

Figyelt kérdés
Az indiaiak is olyan mentalitásúak mint a cigányok?
2010. okt. 20. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha a magyarok ázsiából jöttek, akkor most ök ázsiaiak?


India egy hatalmas ország, rengeteg népcsoporttal - olyan nincs, hogy indiaiak.

2010. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Az Indiából kivándorolt cigányok egy olyan népcsoport, aki nem találta a helyét abban a rendszerben. (Tudod, itt lép életbe a nem minden rovar bogár esete)
2010. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Igy van, hogy a cigany nep az indiai eredete van, tehat ugyanazok a szokasok es ugyanaz a kultura.

Ezert nem ertem, hogy amikor 1 cigany embert a feher ember nem fogadja el, akkor az indiait miert isteniti!

Lehet 1 szuletett ember indiai, Aki tehetseges es tanult ember, de a szokasa, a kulturaja megmarad, es ezen nem is fog valtoztatni, mivel szigoruan kovetik az oseik szokasat.

En nem itelem el ezeket az embereket, mivel vidam es boldog embereknek lattam Oket regen, es ugy erzem, hogy a feher ember hozzaallasa volt az, ami megvaltoztatta Oket.

Kepzeld el, hogy Te ciganykent szuletsz meg es emiatt fognak kikozositeni, csak azert, mert kreol a borod, vagy eppen mas a szokasod, s emiatt meg a gyermekeidet is megalazzak es lenezik.

Kepzeld el, amikor a gyermekedet az iskolaba a legutolso padba fogjak ultetni, mert cigany!

Regen ezek a ciganyok dolgos emberek voltak es boldogan, vidaman valyogot vetettek, kosarat, seprut fontak es ezt adtak el, de akkor is leneztek Oket.

En egyutterzek Veluk es nagyon sajnalom Oket, mivel ugyanolyan emberek, mint Mi vagyunk, es ugyanolyan a testi-lelki felepitesuk, mint a Mienk, de nincs bennuk annyi buszkeseg, gog,

ha most mar van is, arrol a sok fajdalom tehet, amiket elviseltek a megkulonboztetes miatt, mivel belefaradtak!

2010. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Na ne avassuk már rögtön szentté őket!!!!Én egyáltalán nem sajnálom őket.Mert a romák közt is aki akar az normális életet él.Dolgozik, rendesen neveli a gyerekeit.Na de ne mondd azt hogy azért nem dolgoznak meg mocskosak meg igénytelenek mert teljesen magukba vannak zuhanva.Én nem tudom hogy honnan jöttek nyugodtan vissza is mehetnének oda.Tisztelet annak a kevés kivételnek.
2010. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
48%
Jézzuuuuuuus! Menjen haza mind! Az én gyerekemnek nem tudok enni adni, mert ö rájuk megy el a pénzem. állambácsi szépen köztük osztja szét a segélyre.
2010. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

A cigányok azért jöttek el onnan, mert az indiaiak megelégelték a viselkedésüket, és nemes egyszerűséggel kiűzték őket.


Egy indiainál senki sem sértődik meg jobban, ha lecigányozzák. Az indiai az indiai, a cigány az cigány. Ha az indiaiak olyanok lennének, mint a cigányok, akkor ez a bolygó már kipusztult volna.

2010. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Sokféle nép él Indiában. Még cigányok is. Nem jöttek el mind onnan.
2010. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A az érdekes, hogy az indiai, latin-amerikai emberek között, meg a négerek között is több, kiváló orvos, kutató, tudós, stb van. A cigányok között nem sűrűn. Max. zenész.
2010. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

600 év alatt sem sikerült beilleszkedniük...nem a mi hibánk ez,csoda hogy ezért utáljuk őket?

Indiaiakkal találkoztam Angliában,normálisak voltak és kedvesek ,értelmesek.Tehát nem olyanok ,mint a cigányok.....

2010. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem mind cigány, aki Indiában él, csak egy bizonyos százalékuk...
2010. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!