Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (menekülnek a cigányok)

2011. okt. 29. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A baj az, hogy nagy részük vissza is jön.
2011. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Naponta 50 menekül ki Kanadába.. Kitartás.

Nem vagyok skinhead se neonáci, de ha csak ez kell hozzá, lehetek.

2011. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én személy szerint örülök hogy elmennek innen, viszont sajnálom szegény kanadaiakat, remélem ott már nem fognak kivételezni velük és megtanulnak végre dolgozni, ha meg még mindig lusták dolgozni, akkor dögöljön meg mind, ezzel is csak jót tesznek
2011. okt. 29. 15:26
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag 1 millióan vannak. Ha napi 50 távozik, akkor még mindig növekszik a számuk, akkora a szaporodási arányuk.
2011. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda egy hazug banda...persze vajon az is erőszak áldozata lett és skinheadek üldözték, aki engem le akart késelni? Na persze... menjenek csak, nem fognak hiányozni, de majd jól rácsodálkoznak, hogy ott bizony dolgozniuk kell. Mi lesz még itt, beperelik az egész világot, mert nem kapnak ingyen pénzt?
2011. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Feszültségkeltésnek jó, hogy etnikai üldözöttként állítják be magukat. Kanada már erősen fontolgatja, hogy szigorítja a Magyarországról való bevándorlást Kanadába, mert ezek a gazemberek ott ugyanazt akarják eljátszani, mint amit nálunk: eltartatni magukat az állammal.
2011. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
végre valami jó hír
2011. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
91%
Nem kéne menekülni hogyha nem basztatnák a magyraokat, akkor nagy a pofájuk a gyűva tetveknek de amikor már egy magyar gárda megy oda vagy egy acélbetétesben valaki akkor már össze-vissza szarják magukat.
2012. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 viky0616 válasza:
14%
Én is cigány vagyok. A cigányok azért úgymond "menekülnek" Kanadába, mert vannak olyanok akiknek hiába van érettségijük, szakmájuk, nem veszik fel őket dolgozni az a szócska miatt, hogy "cigány", és más pénzből meg nem tudnak megélni Magyarországon, csak a segélyből, a segély meg arra nem elég, hogy egyenek .Nem értem miért nézi le mindenki a cigányokat, hisz bevallom vannak olyan cigányok akik lopnak, ölnek stb. De nem mindegyik cigány ilyen.Sajnos a mai világban Magyarországon nagyon nehéz munkát találni nem csak a cigányoknak, hanem a magyaroknak is. Higgyétek el én kifejezetten utálom a magyarokat, és azt is, hogy Magyarországra születtem, mert Magyarországon, nem, hogy inkább segítenék egymást az emberek, hanem inkább hátba döfik egymást.És most pl. Tegyük fel azt is, hogy a magyar gárdának volt 1 tagja aki több éveken át megerőszakolta a saját lányát, milyen már ez?? Egy CIGÁNY NEM TENNE ILYET...
2012. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A cigányok azért úgymond "menekülnek" Kanadába, mert vannak olyanok akiknek hiába van érettségijük, szakmájuk, nem veszik fel őket dolgozni az a szócska miatt, hogy "cigány", és más pénzből meg nem tudnak megélni Magyarországon, csak a segélyből, a segély meg arra nem elég, hogy egyenek ."


Ez így mind szép és jó. Csak nem az ilyenek menekülnek (menekültek, mert onnan meg visszazavarták őket).


"Tegyük fel azt is, hogy a magyar gárdának volt 1 tagja aki több éveken át megerőszakolta a saját lányát, milyen már ez?? Egy CIGÁNY NEM TENNE ILYET."


Tegyük fel, hogy volt ilyen. Egy cigány valóban nem tesz ilyet? Vagy csak nem hívjuk erőszaknak? Mennyi a cigányoknál a családon belül született gyerekek aránya? Éppen a belterjes génállomány az okozója a magasfokú devianciának a cigányság körében. Itt nálunk például a cigánygyereknek két (elsőfokú) unokatestvérétől van összesen 6-7 gyereke. Vagy ott a másik példa: nem a sajátját erőszakolja meg, hanem a szomszéd nénit, aki még etette is. Az jobb? És ez utóbbit "egy kicsit" sűrűbben hallani, mint amit írtál.


"Nem értem miért nézi le mindenki a cigányokat, hisz bevallom vannak olyan cigányok akik lopnak, ölnek stb."


Mindenhol vannak. Az igazi gond az arányokkal van. Nyilván senki nem tartaná olyannak a cigányokat, amilyennek tartják, ha nem lenne alapja. A sváb, szlovák, ukrán stb. kisebbséget vajon miért nem vádolják ilyesmikkel?

2012. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!