Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a segélyt küldeni...

Hogyan lehet a segélyt küldeni a pakisztáni árvízben éhezőknek?

Figyelt kérdés
Konkrét adományvonal, vagy számlaszám, tud ilyet valaki?
2010. aug. 16. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A magyar árvízkárosultaknak küldtél?
2010. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem bántásképp, de itthon is van elég éhező száj. Adj inkább gyermekétkeztetési alapítványnak.
2010. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
főleg hogy a pakisztániak utálják a magyarokat...
2010. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

a vöröskereszten keresztül:

[link]


Gyűjtés a pakisztáni árvízkárosultak javára


Felhívás


A Magyar Vöröskereszt felhívással fordul a lakossághoz, cégekhez és intézményekhez, hogy segítséget nyújthasson a pakisztáni áradások károsultjainak.


A Magyar Vöröskereszt, csatlakozva a Nemzetközi Vöröskereszt és Vörös Félhold Társaságok világméretű adomány-gyűjtő kampányához, közös segélyakciót hirdet a Pakisztánt ért áradások károsultak megsegítéséért. Az adományokat a segélyszervezet a mentési munkálatok finanszírozására, valamint a lakosság élelmezési és gyógyszerellátási helyzetének javítására fordítja.


A pénzadományokat a Magyar Vöröskereszt az alábbi számlára várja:


Belföldi átutalás esetén:


K&H Bank 10405004-00026548-00000009 (A közlemény rovatban mindenképpen kérjük feltüntetni:"Pakisztáni áradások")


Nemzetközi átutalás (Magyarországon kívülről érkező adomány) esetén:


K&H Bank Zrt.

Nemzetközi számlaszám (IBAN):

HU32 1040 5004 0002 6548 0000 0009


SWIFT kód: OKHBHUHB


(A közlemény rovatban mindenképpen kérjük feltüntetni:"Pakisztáni áradások")


Az adományok országszerte bármelyik Vöröskereszt-iroda pénztárában készpénzben is befizethetők.

2010. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vajon ha országhatáron belül nem ért még célba most sem a segítség igazából (ld. Felsőzsolca, van pénz és mégsincs...) akkor majd kontinenseken átívelő távolságban biztos pontosan célba is ér, valóban oda, ahol szükség van rá...


Lehet, hogy én vagyok túl bizalmatlan...vagy inkább csak reális. De ne nekem legyen igazam.

2010. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, természetesen küldtem a magyar árvízkárosultaknak, és szoktam támogatni a gyermekétkeztetési alapítványt, a mentőszolgálatot, a vakvezető kutya kiképzés, és még sorolhatnám... tudtam hogy a számonkérés lesz az első reakció. Pakisztánban 20 millióan vannak életveszélyben a járványok és éhínség miatt,ebből 1,4 millió gyerek. Szerintem ők is megérdemlik a segítséget.

A konkrét választ küldőnek nagyon köszönöm!

2010. aug. 17. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!