Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy bíróságon dolgozónak...

Ha egy bíróságon dolgozónak szeretnék beadni egy ajándékot, de nem tudom a nevét, sem a pontos munkakörét/pozícióját?

Figyelt kérdés
Viszonylag sürgősen át kéne adnom valamit, de, bár alkalmi ismerősöm a fogadó fél, nem tudom a nevét, pozícióját sem. Eladó vagyok, valamit nagyon régóta keres, de jelen helyzetben az árusítóhelyen átvenni nem tudja, én pedig csak ilyen módon tudom hozzájuttatni (ingyen, persze). Csak hivatali ügyben lehet belépni a bíróságra, de a postaládába be tudom tenni. Viszont csak annyit tudok ráírni a csomagra, amiből magára tud ismerni a személy (akinek mellesleg sürgős lenne átvenni a csomagot, de nem tud az akciómról). Úgy saccolom, kb. 20 személy dolgozik e helyen. Okozhat kellemetlenséget ez a portán vagy egyáltalán, hogy azt írom rá: "Tisztelt Átvevő! Legyen szíves továbbítani e csomagot (*a tartalmat felismerhetően megnevezve, ami egy könyv: annak szerzőjét, címét leírva) a Közig. Bíróság irodájába, címzettje a csomag leírásából rá fog ismerni. Legyen szíves az ott dolgozókat megkérni, nézzenek rá!" Nagyon abszurd?

2021. febr. 14. 20:31
A kérdező szavazást indított:
meg lehet játszani ezt a postázást
nem lehet megjátszani ezt a postázást
nem tudom
2 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár össze is jöhet.
2021. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De akkor ilyenen nem botránkoznak meg, hogy miféle komolytalan dolog? Én nem ütköznék meg rajta, de ki tudja, nem-e nyeltek karót... köszi, szerintem is megjátszom :)
2021. febr. 14. 21:50
 3/4 A kérdező kommentje:
De kukába csak nem dobnák, ugye? Feladót se feltétlenül írnék rá, bár ha szerintetek fontos volna, akkor igen.
2021. febr. 14. 22:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, régen ott dolgozó ismerős megkérdezte most ott dolgozó ismerősét, mi lett a csomaggal, állítólag nagyon megharagudtak érte. Hú, hát, tényleg rettenetes cselekmény :)
2021. febr. 23. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!