Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki tele van munkával,...

Ha valaki tele van munkával, mégis arra hivatkozva kapja meg a felmondását, hogy nincs szükség a munkakörére, az mit jelent valójában?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 13:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
51%
azt hogy borzalmasan végezte a munkát amit rábíztak.
2020. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Az a rendkívüli felmondás, nem? tehát konkrét okkal történő.
2020. okt. 7. 13:36
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Lehet csak egy visszataszito emberi leny.
2020. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy a munkáltató kedves nem akar kiszúrni az emberrel ezért emberségből nem rakja ki azonnal hanem még a felmondási alatt fizeti, emberségből.
2020. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy szép fiatal csaj, jól dolgozott, és mindenkivel nagyon jól kijött. Múlt hónapban ugyanezt csinálták egy 10-en x éve ott melózó arccal is. Bár ő nem volt épp a munka hőse, de ez a kolléganőm pl eléggé jól nyomta. Mi van ennél a cégnél? Tök sokan ki vannak akadva ezen, én is gondolkozom, hogy lécelek, ha ezek így nyomják.
2020. okt. 7. 13:41
 6/45 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő sem végezte jól a munkát, de ennek ellenére, nem rúgták ki póbaidő alatt, emberségből. Hagytak neki még időt, hogy belejöjjön, azonban sajnos nem ment neki. A ég ennek ellenére nem rúgja ki azonnal, hanem még fizeti, szerintem ne hagyd ott ez egy jó ég lehet, bárcsak én is ilyen helyen dolgozhatnék... Nálunk az ilyennek kalap kabát pár hét után, esélyt se kapnak:(((
2020. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megszűnik a cég? Vagy mikor, mi okból történnek ilyenek? Nem érti senki, miért pont ezeket küldik el. Jó, mondjuk repülnek semmirekellők is. De ilyeneket is kitesznek.
2020. okt. 7. 13:43
 8/45 anonim ***** válasza:
Miért szűnne meg a cég? Mindenhol van fluktuáció, ez teljesen természetes. Amúgy ha elküldöd melyik ég szívesen megnézem a honlapot, égjegyzéket, hátha akkor többet tudok segíteni. Mondjuk szerintem nem kell aggódnod,t e nem vagy veszélyben.
2020. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy jól dolgozott, lelkiismeretesen, pl nekem is sokkal jobban megcsinálta amit kell, mint az, aki előtte volt ugyanebben a pozícióban. Én is jó munkaerőnek tartom magam, de ezek után elfilóztam, hogy lehet itt ez nem is szempont.
2020. okt. 7. 13:45
 10/45 anonim ***** válasza:
Te közvetlenül a főnöke voltál? Vagy te ellenőrizted a munkát? De tényleg küld el privátba a cégnevet, kíváncsiságból ránézek, tudod több szem többet lát:)
2020. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!