Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem fárasztó ez már?

Nem fárasztó ez már?

Figyelt kérdés

Mindenki bunkó a másikkal!

Az utcán, a munkahelyen az iskolában (felnőtt képzésen is)

Talán én magam is, mert ebben a közegben élek.

Feljövök ide segítséget kérek, és mindenki trollkodik meg bunkó mintha itt élné ki magát.

A (lepattintós) nőkről (tisztelet a kivételnek) nem is beszélek.

Állás interjún is megaláznak: kiemelem az önéletrajomon hogy nincs rutinom, tapasztalatlan vagyok de csak el kezd szakmázni, minta nekem mindent tudnom kéne! - Miért csinálja ezt a magyarok zöme? Nem gondol bele mennyi lelki törést okoz a másiknak? Én megértem, nem lehet mindenki jó fej de hát már tényleg...


Másnak mi a tapasztalata? 25 vagyok és ebben az országban csak bunkóságot tapasztaltam s az a poén hogy akinek ez belülről jön, ez a lénye azt hívják helyesnek meg sármosnak.



2021. febr. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az, hogy egy állásinterjún szakmai kérdéseket tesznek fel az miért lenne bunkóság? Attól, hogy tapasztalatod nincs, elméleti tudásod még lehet és a pozíció betöltéséhez valsz kell is.
2021. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"kiemelem az önéletrajomon hogy nincs rutinom, tapasztalatlan vagyok de csak el kezd szakmázni, minta nekem mindent tudnom kéne!"

Állásinterjún néha nem is a tudás a fő kérdés, hanem a stresszhelyzetre való reagálás, önbizalom, találékonyság, a megoldásra való fókuszálás. És ha ott is kiborultál, akkor azt csúnyán elbuktad. Lehet, hogy csak annyit kellett volna mondanod, hogy éles helyzetben itt és itt néznél utána, xy módon keresnél rá.


"Feljövök ide segítséget kérek, és mindenki trollkodik meg bunkó"

Az internet egy külön történet, sokan itt élik ki a napi megaláztatás miatti frusztrációjukat.


"A (lepattintós) nőkről"

Ez is érdekes kérdés, ebben az országban valahogy még mindig tabu az ismerkedés, inkább veszik sokan támadásnak, zaklatásnak. Nem alakult ki az ismerkedés etikettje, kultúrája. (Mondjuk máshol is csak egy fokkal jobb, de itt szörnyű.) De ezért kár a nőket hibáztatni, ebben nőttek fel, és sajnos sok férfi miatt talán még valahol érthető is.

2021. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!