Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire lenne ez...

Szerintetek mennyire lenne ez fárasztó?

Figyelt kérdés
Kollégiumban votlam egy évet,most újra nem szeretnék visszammenni mert nem szoktam meg,hiányoznak a szüleim és...egyszóval nem nekem való a kolesz. Lenne egy olyan lehetőség,h busszal járjak de 35 km-re lakom a sulitól és a szüleim és én is attól félek,hogy nagyon fárasztó lesz minden nap annyi utazás.

2013. szept. 3. 19:10
 1/5 anonim válasza:
Én még messzebb lakom a sulitól, évekig napmintnap bejártam. Engem nagyon kifárasztott, de olyat is ismerek, aki bírja.
2013. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 55 km-re jártam 5 éven keresztül. Jó társasággal repül az idő, és a leckémet is egy csomószor reggel csináltam meg az úton..
2013. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35 km nincs is olyan messze, szerintem járj busszal. Én 4 évig jártam úgy, hogy 2x2 óra volt az út (km-re nem tudom pontosan, de majdnem 100), na az elég fárasztó volt, de azért azt is lehetett bírni.
2013. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy járnak buszok, milyen gyakran, éppen akkor van-e, amikor neked kell.

Pl. lehet csak 35 km, de reggel megy egy busz, meg este mégegy, az úgy elég gáz (felénk van ilyen). Felénk sok környékbéli településről járnak be a diákok. Gyakori busz közlekedéssel nem olyan gáz. Én 15 km-re járok be, ez 20 percet jelent időben, abszolút ki lehet bírni. Van olyan évfolyamtársam, aki másfél órát zötykölődik, ő is jobban szereti a bejárós életet, mint a kolist.

2013. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én négy évig jártam busszal a 30 km-re levő gimibe.

Majd három évig vonat+metró+hév fősulira.


A buszozás 0,5-1 órát vett igénybe oda is és vissza is.

A vonatozás 1,5 órát oda is és vissza is.


A buszozás néha eléggé kikészítő volt, mert rázkódik, zötykölődik, gyorsít-fékez-gyorsít-fékez, izomból kanyarodik és istentelenül búg. Vagyis egy idő után lerohaszthatja az agyat.


A vonatozás ellenben csodálatos volt. Halkan siklik, nem volt úgy tele, mint a buszok; a táj útközben gyönyörű volt, ha épp nem aludtam vagy tanultam. Imádtam.


Szóval ha teheted, menj inkább kötött pályás eszközzel, még ha tovább is tart. Ha muszáj buszozni, azt is túl lehet élni. Nem is inkább az idő hanem a kényelem szempontjából fos a busz.

2013. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!