Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm aki folyton...

Van egy ismerősöm aki folyton hazudozik teljesen lényegtelen dolgokban is, de kb.5 percenként kitalál valami kamu sztorit és nagyon fárasztó. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valami hasonló embertípus aki ezt olvassa magára ismerne legyen szíves és válaszoljon.
2014. okt. 4. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen osztálytársam évekkel ezelőtt. Nemrég néztem a fb-ját, pont olyan szánalmas hülye maradt.

Így akar felvágni, a legapróbb dolgokkal is. Túlkompenzálja, hogy alacsony, kicsi a f***, titokban meleg/női ruhát hord, verték otthon, forever alone, stb. Csak a leggyakoribb okokat soroltam fel :) de van még ezer.

2014. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én alapvetően nem akarok rosszat feltételezni róla, szerintem nem akar kompenzálni semmit, illetve nem kéne neki mert kb átlagos, de amúgy tényleg olyan mintha folyton ki akarna tűnni a többi ember közül.
2014. okt. 4. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztara mint a volt ferjem. Kisebbrendusegi erzes, valamivel fel akarja hivni magara a figyelmet.
2014. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem értem, ez nem rossz nekik is?! Egy idő után szerintem mindenkinek leesik, hogy állandóan hazudozik és inkább nem reagálnak semmit a sztorikra. Nem lehetne az ilyen eseteket kezelni valahogy? :D
2014. okt. 4. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy konfabulációban szenved?
2014. okt. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, inkább direkt csinál piti kis hazugságokat hiszen mindenből sztoriból úgy jön ki, hogy őlegyen a hero, legalábbis az ő nézőpontjából.
2014. okt. 5. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Más szemében a szálkát, sajátunkban a gerendát sem... nem tudom, hogy mennyire hazudik akár saját magának is.
2014. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!