Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A befejezésen gondolkodom c....

A befejezésen gondolkodom c. filmnek mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Ki hogy értelmezi?

2021. márc. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Most olvastam itt először,először komolyan azt hittem hülyülsz,hogy ilyen címmel megkérdezted,hogy mi vége.Ezért rákerestem,hogy tényleg van-e ilyen film,és nagyon érdekesnek találtam a leírást róla,le is töltöttem,holnap meg is nézem,és leírom.
2021. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, én is meg fogom nézni :))))
2021. márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok:Megnéztem.Először nem értettem az egészet,hogy most mi lenne ez,hogy a csaj csak beképzeli magának az egészet,de pont a végén értettem meg,hogy az egész az öreg takarító fejében zajlott le,ahogy elképzelte az életét,hogy miképpen is történhetett volna,másképpen.Ehelyett nem történt vele semmi sem,magányos volt egész életében,és a végén meghalt.Az ami pedig a végén volt,amikor a csávó beszél,a halála előtti percekben a megynyugvást akarta szerintem jelenteni.
2021. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megnyugvást
2021. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én addig a pontig értettem a filmet, amíg el nem kezdenek táncolni az iskolában. Az nekem is lejött, hogy az idős bácsi maga a srác, csak nem volt tiszta, hogy ki hal meg a végén. Lehet én is megnézem csak az utolsó tíz percet mert elég fáradt is voltam. Egyébként valószínű igazad lesz az értelmezésben, ami maga nem volt egyszerű feladat, mert azért valjuk be elvitt minket a rendező nagyon más irányba sokáig (a fagyis lányok furcsa viselkedése, a barátnő gondolatai, dilemmái) Mindenesetre köszi a választ!
2021. márc. 4. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
5.:Szívesen! :)
2021. márc. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!