Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen másik országok vannak...

Milyen másik országok vannak ahol le tudnék telepedni?

Figyelt kérdés

Egy olyan mentalitású ország ahol az emberek pozitívak és van esély az állampolgárságot megszerezni(szóval Kanada/Ausztrália kilőve).Olyan országba szeretnék majd költözni és felvenni az állampolgárságát amire büszke is tudok lenni.Büszke lenni arra a népre aminek a tagja lettem, a népnek aminek már én is a része vagyok,Magyarországon az emberek utálják egymást és rosszindulatúak. 21 évig éltem ebben az országban.Az országtól nem kaptam semmit és már nem szeretek itt élni úgyhogy, köszönöm de elég volt.


Kritériumok:-Legyenek reális esélyeim az állampolgárság megszerzésére.

-Rendelkezzen olyan néplélekkel és kultúrával amire büszke tudok lenni.

-Lehetőleg az időjárás ne legyen szélsőséges(északi államok ezért kilőve)

-Lehetőleg erős ország legyen, nem kicsi területtel.

-Ne legyen vallási fundamentalista az ország(Arab országok kilőve)


Amiben eddig gondolkoztam az Amerika vagy Nagy Britannia.

A Német,Francia mentalitás az nem jön be nekem úgyhogy azt hagyjuk sztem.


Fontos,hogy egyelőre csak angolul tudok de akármilyen más nyelvet hajlandó vagyok megtanulni úgyhogy ez nem akadály nekem.


Gyűlölködők,beszólogatók,okoskodók válaszaira nem vagyok kiváncsi, csak azokéra akik tényleg tudnak is érdemi választ adni.



2021. márc. 18. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Magadat mindenhova magaddal kell vinned, és hidd el, ez el fog rontani mindent. Csak jelzem, hogy akárhol is élsz, a környezeted tükör lesz számodra: mindenütt azt kapod vissza, amit kibocsátasz magadból. Persze lehet hogy ezt most még kényelmetlen elfogadni. Ez utóbbi esetben menekülj csak, fuss! Hátra ne nézz... még észreveszed az árnyékod. Igen, az a te árnyékod. Rövid távon segít a felelősség nem vállalása.

2021. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lakatlan szigetek? Ott biztos nincs egy rosszindulatú ember sem.
2021. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1: 5*


:)

2021. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első.Nem félek senkitől.Egyszerűen tény ami tény.Itt az emberek megkeseredett...nem is mondom mik.Áskálódóak kicsinyesek és jellemtelenek.Tisztelet a kivételnek.Amilyen az ország népessége olyan az államvezetés,gyűlölet gyűlölet hátán, az emberek csak panaszkodni tudnak, igen a fiatalok is.Kultúrálisan a balkánhoz tartozunk.Amúgy sem vagyok genetikailag magyar,nem is érzem itt jól magam.Minek maradjak?
2021. márc. 18. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Valóban sok a hülye ember, de nem kell velük foglalkozni.
2021. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj! Örülj, hogy mehetsz! :)


De már az a tény, hogy itt a GYK-n kérdezősködsz a "hová"-ra, erősen azt sugallja, hogy nem fogsz te sehová menni....

2021. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre még valóban nem.Olyan 2-3 év mulvára tervezem.
2021. márc. 18. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a szakmád, v. diplomád?

Mihez értesz?

Van-e munkatapasztalatod?

2021. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagy-Britannia pontrendszeréről olvastál már?


[link]

2021. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akárhová mész is, valószínűleg mindig idegen maradsz ott, és annak is fognak tekinteni.

Amúgy én arra nem tudnék büszke lenni, hogy amerikai vagyok.

A déli országok lakóinak mentalitása vidámabb, közvetlenebb.

Ismeretlenebb országokban is gondolkodhatnál.

Ha majd megint lehet, menj el a szóba jöhető országokba, és tölts el ott egy kis időt.

2021. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!