Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok az életete...

Elégedettek vagytok az életetekkel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen.Sajnos sok a gond a megélhetéssel és ez szüli a sok problémát vitát,idegeskedést.
2010. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem:(

tudod többre vágyok, van egy csomó álmom de nem merek belevágni, nem merek újítani, így elég unalmasan telnek a mindennapjaim...:(

2010. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Kéne egy csaj :D
2010. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem vagyok elégedett.Vannak jobb napok és roszabbak, de összeségében szar az életem. Szerintem a pénz csak úgy boldogít ha annyi van belőle, hogy elkölteni se lehet. Itt a környéken csupa hülye lakik (többen így vélik...akik máshol laknak) Most vettem (kaptam) autót, márcsak ezért is boldog kéne, hogy legyek, de nem vagyok. Nem mondanám magam gazdagnak, szerintem a középosztályhoz tartozok. Ha nagyon gazdag lennék akkor tudom hogy boldog lennék, és ez 100%, csak adná az élet, hogy kipróbáljam:S .A külsőmmel (ahogy sokan a koromból) nem vagyok elégedett, bátortalan vagyok elhívni csajokat randira (pedig van akikkel dumálok, jóba vagyok), és nem volt ugy Istenigazából barátnőm se. Haverjaim vannak, programokat is csinálunk közösen (kocsmázás,strandolás,motorozás..stb), de szerintem kevesebbet mind szeretnék. A hugomat utálom, de nagyon, ő ezt tudja és azt is, hogy miért de nem érdekli folytatja az idegesítő viselkedését. Emiatt sokszor a szüleimmel is rossz a viszonyom.

Tehát összeségében utálok élni, utálom az életem, szerintem egyedül a pénz és egy barátnő tehetne boldoggá. Tudom, hogy sokan vannak akiknek nálam rosszabb sors jutott, de ettőlmég nekem nem jobb.Szar az életem.

2010. jún. 26. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajj, micsoda nyálgép vagy :D

Ne is csodálkozz, hogy elkerülnek a csajok :D

2010. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem :(
2010. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Többé-kevésbé igen. És hogy miért? Mert próbálom mindenben a szépet meglátni, például ha késő este lekésem a buszt, és gyalogolnom kell, akkor örülök, hogy a természetben lehetek, hallgathatom a madarak hangjait, a szél süvítését:)
2010. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs csaj,de amugy megvagyok köszi
2010. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sajna nem,mert tönkretette a gyerekkorom pár k*csög
2010. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én összességében elégedett vagyok az életemmel! :) Tudom ez ma már nem divat, de úgy érzem nincs szükségem depire. Vannak problémák a barátokkal, a családdal, de azt hiszem mindenki annyira boldog, amennyire az akar lenni. Kb fél éve még úgy volt a szüleim elválnak, padlóra kerültem, a mai napig nem biztos hogy nem jelentik be valamelyik nap hogy egyikőjük költözik, de ha egész életemben arra koncentrálnék mikor lesz ez a nap, akkor valószínűleg már a pszichiátrián feküdnék idegösszeomlással... Egyszerűen nem a problémákra kell koncentrálni, hanem élvezni az életet a maga szörnyűségeivel együtt. Az apró szépségeket is meg kell látni, és hidd el rögtön átértékelsz mindent. Azzal hogy gazdag lennél szerinted mire mennél? Miért lennél boldogabb? Megvehetsz magadnak anyagi javakat, de pl egy barátnőt, akit szerethetsz, és aki viszont szeret, NEM! Maximum pénzéhes libákat, akiknek jó vagy, amíg mindent alájuk raksz!

Egy barátnőm 3 éve halt meg rákban! Mindene megvolt, élni akart, még is elvette őt a sors tőlem, illetve tőlünk, a barátaitól, a családjától. Még a 89 éves dédimamája is túlélte őt... Családok százai süllyednek oda, hogy már kaját sem tudnak venni, hónap végén száraz zsíros kenyeret esznek, vagy azt se, mert nincs. Hidd el nekem, ha olyan környezetben élnél, olyan életed lett volna, amiben látsz ilyen családokat közvetlen közelből... ha vannak olyan rokonaid, ismerőseid, akik őszintén élni akartak, könyörögtek azért, hogy csináljanak valamit, amivel őt/őket megmenthetik, ha ezt neked is végig kell hallgatnod, és utána mégis a temetésükre mész, akkor te is megtanultad, megtanulnád értékelni az életedet, és örülni az apró szépségeinek! Kicsit olyan, mintha jólétedben már magadnak generálnál némi problémát. Ha bemennél a húgod szobájába, leülnél mellé egy normális pillanatában, és elmondanád neki, hogy rosszul esik ahogy viselkedik veled, és megkérnéd hogy próbáljon változtatni ezen, lehet hogy 3-at lépnél előre, míg a folyamatos utálkozással csak egyet-egyet hátra mindig (tudom, én is húg vagyok!)... Kicsit más szögből kéne szemlélned az életet, és hidd el elégedett lennél vele! Én köszönöm szépen annak ellenére hogy sokszor padlóra kerültem ez-az miatt mindig sikerült talpra állnom, vigyorgok, örülök hogy élek, örülök hogy ott és azok között élek, ahol és akikkel! :) 20/L

2010. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!