Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok, félig...

Külföldön élő magyarok, félig magyarok! Miért vagytok ilyen sokan itt a Gyakori Kérdéseken?

Figyelt kérdés
A válaszadásokból érzékelem, mikor írjátok, hogy rengetegen vagytok Ennyire sokan hagyták el az országot az utóbbi években, vagy nektek ez egy jó fórum, hogy magyarul is tarthassátok a kapcsolatot valakikkel, és ezért arányaiban magas a részvételetek ezen a fórumon? Én csak örülök, ha ez segít nektek odakinn kicsit a szociális életetekben:)) Ki hol él közületek? S mi miatt mentetek el innen? Köszi a választ: egy Magyarországon élő, de néha már nagyon elvágyódó leány
2010. aug. 19. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
mert itt talalkozunk legalabb a magyar nyelvvel, es masreszrol nem egy kihalt forum feleseg. :)
2010. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

én nem csodálkoznék azon sem ha egyszer csak kihalna az ország mert mindenki elmenne ebből a putriból. mert ez az.

én is megyek jövőre egy világkörüli útra, aztán valahol majd megállok és ottragadok:D de attól még ide fogok járni észt osztani:)

2010. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Csatlakozom ...pár éven belül ha minden jól jön össze,én is külföldö élő magyar leszek,a világ másik felén.

De jó is lesz =)

Nem sok minden fog hiányozni.Pedig nagyon szép egy ország...de hát ami itt van.Nem sok esély van itt egy fiatal lány számára...hogy felépitsen egy normális életet... :S

19/L.

2010. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

én nem csodálkoznék azon sem ha egyszer csak kihalna az ország mert mindenki elmenne ebből a putriból. mert ez az.

én is megyek jövőre egy világkörüli útra, aztán valahol majd megállok és ottragadok:D de attól még ide fogok járni észt osztani:)


lol, és a végén ha kihalt egész magyarország, a Gyik-et fogják kinevezni új magyarországnak. XDDDD

amúgy én is tervezek kimenni külföldre 2 év múlva tanulni, és utána dolgozni is, tehát nem nagyon akarok visszajönni. 19L

2010. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én magyar vagyok, de Ukrajnában, Beregszászban élek, itt is születtem. Oka, hogy magyar létemre (ukránul megszólalni is alig tudok) Ukrajnában kell élnem, a trianoni békeszerződés. Mivel ukránul nem tudok, a neten is csak magyar oldalakat használok. Gyakori, myvip, iwiw, nokiaprogik, stb stb.
2010. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a legtöbb határon túli magyar szintén emiatt él külföldön.
2010. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én minden hibájukkal együtt szeretem a magyar embereket, és szeretem ezt az országot, ennél szebb nyelvet csak rajtam kívül ez 10 millió ember beszél anyanyelven...

Szóval én is vissza fogok járogatni ide, a butácska, felháborító, megkönnyeztető, megnevetettő kérdések és válaszok miatt, meg ugye, hogy legalább írhassak az anyanyelvemen teljesen hétköznapi témákban.

Szóval én is meg tudom érteni, hogy járogatnak ide külföldiek, én jövő évtől Hollandiában fogok élni.

2010. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
66%

En Skociaban elek. Azert jottem ki, mert otthon nem lehet normalis munkat kapni normalis fizetesert. Az emberek nagy resze kinlodik hogy fenntartsa magat es a csaladjat. Ennyi.

Na meg unatkoztam es alapbol kalandvagyo ember vagyok.

Nem bantam meg, mar 3 eve itt elek, itt dolgozom es jarok egyetemre.

23/L

2010. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
nincs az 10 millió. vagy 5 kb.
2010. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

En Finnorszägban (Helsinkiben) elek. Ugy kerultem ide, hogy kint tanultam egy evet, aztan mikor vegeztem az egyetemen, szuleimmel megbeszeltem es kiköltöztem, azota itt elek. De nagyon szeretek itt. :) Amugy azert jöttem el Mo.-rol, mert beleszerettem Helsinkibe és több lehetöseget lattam, mint otthon.

Egyebkent csatlakozom a mäsodik välaszolohoz, illetve az utolsohoz. :) Jo ez a "forum", mert amellett, hogy erdekes kerdeseket is feltesznek, jokat is lehet nevetni egyeseken. :)

25/L

2010. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!