Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyek azok a beszolasok,...

Melyek azok a beszolasok, amiket masok mondtak rad/rolad es nagyon rosszul estek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszer egy "barátnőm" azt mondta rólam, hogy unalmas és sótlan vagyok


azóta átértékeltem a viszonyt...

2010. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Lerosszabbul mindenkinek az esik, aminek van valóságalapja.
2010. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

egy olyan "barátnőm" terjesztette azt rólam,hogy nemvagyok megbízható,aki nyugodtan mesélte nekem a titkait...

meg az hogy hogy nézek ki meg hogy csúnya vagyok....

meg ezekhez hasonlók.

2010. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amikor még kövér voltam tini koromba akkor azt mondta egy fiú rám, hogy engem könnyebb átugorni mint körbejárni..ezután lefogytam..nagyon szar érzés volt...

Aztán amikor pukiztam egy hatalmasat az osztályterembe órán..akkor elneveztek fingi-linginek..hááááá ciki volt..

2010. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem az esett legrosszabbul, amikor egy osztalytarsam hianyzasomkor azt mondta egy baratnomnek, hogy jo lenne, ha belehalnek a nyavalyamba...ez egy olyan dolog, amiben nem tudsz igazsagalapot keresni, megis faj, pedig 10 eve tortent.
2010. aug. 19. 23:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Sokkal több mint amit bevallanék.
2010. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az esett a legrosszabbul, amikor apám hülye alkoholista haverja kitalálta, hogy egy csókért szopok... Megjegyzem semmi valóság alapja nem volt ennek, mert világéletemben undorodtam az alkalmi baromságoktól...
2010. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy srác randira hívott, nem akartam megbántani, elmondtam őszintén, hogy nagyon szívesen találkozom vele, de csak mint barát. Később visszahallottam, hogy minden k.rvának lehordott. Borzasztóan rosszul esett, mert én őszinte voltam, hogy ne ébresszek hiú reményeket, és erre ezt kaptam.
2010. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Bármi is történt,soha ne feledd!!!


"Legszörnyűbb megaláztatásod mások számára csupán pillanatnyi szórakozás!"

Karen Crockett

2010. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak tetszik az idézete.


Engem az egyik barátnőm lekövérezett és amennyire jól ismer, azt mondta lenézően, még sose voltam szerelmes..pedig hányszor szenvedtem..


Annyira rosszul esett..

2010. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!