Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt az a legnagyobb...

Mi volt az a legnagyobb hazugság, amit neked mondtak és később kiderült, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

Nekem talán az a legdurvább, hogy apukám eltitkolta, hogy van egy felesége. Több, mint 10 éve voltak házasok és apukám temetésén tudtam meg, hogy mi a helyzet.


Lehetőleg normális válaszokat!

Üdv, 16/L


2011. szept. 16. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsi voltam hetekig szédített növérem, hogy engem örökbefogadtak. mesélt sokat az igazi családomról.. :D

nem nagyon volt komoly, gyanakvó vagyok és rafináltabb,mint a környezetemben élök többsége, nem nagyon tudnak átejteni.(Remélem)

2011. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 WorfHadnagy ***** válasza:
100%
Hogy volt holokhmm... Na, viccen kívül. Összehaverkodtam vkivel, adta a jófejet, a hátam mögött meg keverte, amit keverni lehet.
2011. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó "barátnőm" évekig hitegetett, hogy mennyire szeret és jó velem lógni, aztán rámászott a férjemre. Most válunk..
2011. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uhh..harmadik: az durva..sajnálom :(
2011. szept. 16. 15:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"moziba megyek a haverral"

miközben randizni ment a férjem, persze lebukott..

2011. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézuska hozza az ajándékot karácsonykor.


Ezt a pofátlan hazugságot, azóta is felemlegetem a szüleimnek.

2011. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 habibi ***** válasza:
100%
az egyik "barátom" állította, hogy ismeri a párom és állandóan kitalált sztorikat, hogy mit csináltak együtt pl. elmentek kirándulni, van barátnője rajtam kívül és hűtlenkedik.Nekem rosszul esett, hogy a párom nem mesélte el ezeket, de nem beszéltem róla Neki.Később kiderült, hogy az állítólagos barátom szerelmes belém és mindent elkövetett, hogy szakítsak a párommal, ezért talált ki ilyen mocskos dolgokat. azt mondanom sem kell, hogy nem is ismerte a párom!
2011. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"szerelmes vagyok beléd."
2011. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem írtad, hogy szerelmi témában kell, úgyhogy: nagyarányú, radikális adócsökkentés lesz.
2011. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sok hasonló volt...

De kedves kérdező a te történeted idáig a leg érdekesebb..

Nekem az volt az egyik leg meglepőbb. mikor alsó tagozat 8. osztályába jártam és behívták anyámat szülőire év vége előtt ,És megkérdezte anyám merre van az iskola ahová járok?

Nevelő faterom keveset foglalkozott velem de ő todta legalább és elmesélte neki.. (Ilyen egy boldog családi élet)

:P

2011. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!