Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallottál már másokat (idegen...

Hallottál már másokat (idegen embereket) a gyakorikerdesek.hu-ról beszélni? Mit mondtak róla?

Figyelt kérdés

Pl. buszon, HÉV-en, utcán, akárhol...


Én még nem... Csak azért kérdezem, mert olyan furcsának találom, hogy ez az egyik legnépszerűbb oldal, mégsem hallottam még soha senkitől, hogy erről beszélne. Például, hogy "Megkérdeztem a gyakorin, hogy..." vagy "Hú, olyan kérdést láttam tegnap a gyakorin" stb.


Ezzel ellentétben viszont pl. a Facebook vagy az MSN meglehetősen gyakori téma náluk, különösen a fiataloknál.

Nektek mi a tapasztalatotok?


2011. szept. 9. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Én hallottam már, de általában inkább röhögőgörcs közepette beszélgetnek róla, ami érthető, mert olykor tényleg hajmeresztő ötletek vannak. Pláne azóta hallom, amióta facebookon terjednek a linkek, ahova ultra béna kérdéseket raknak fel innen.
2011. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Én hallottam. Kondis osztálytársaim beszéltek a mellméretükről (fiúk) és hogy GYIK-en láttak valami kérdést, hogy a f*sztudja milyen szteroidtól vajon nő-e a mell :D
2011. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Igen, kb. két alkalommal. Egyszer az egyetemen egy szemináriumon valami témában említette a tanár, hogy blablabla akkor még nem volt lehetőség ennyi mindennek utánanézni, mint manapság. Erre az egyik srác mellettem magában elkezdett vihogni, hogy "ja, Gyakori Kérdések".

Meg a napokban arról beszélgettünk barátnőimmel, hogy terhesen mit szabad és mit nem szabad csinálni, és az egyik csaj mondott valami eszetlen hülyeséget, mire a másik azt mondta, hogy na ez olyan Gyakori Kérdések szintű válasz volt :D

2011. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is egy főiskolai előadáson említette meg a tanár. Csodálkoztam is, hogy ilyen naprakész, pedig már elég idős.
2011. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!