Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nálam okozott függőséget...

Csak nálam okozott függőséget a Gyakorikérdések.hu?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nekem nagyon megtetszett ez az oldal. Nagyon szeretek segíteni másokon, és mindig kinyilvánítom a véleményem. Nem tántorít el az, ha esetleg lepontoznak, mert ennek az oldalnak pontosan az a lényege, hogy mindenki elmondhassa a véleményét. Mindenki másként látja az igazságot az egyes témákban és csak a kérdezőre van bízva, hogy melyikőjük tanácsát fogadja meg!
2010. aug. 20. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Hááát függőséget nem okozott, de én is szivesen olvasgatom és ha biztos választ, segítséget tudok, akkor írok.

Ja, a pontozásos részét nagyívben tojom le, abszolút nem érdekelnek a százalékok. Néha bosszant, hogy az általam leírt és tuti jó választ felültromfolják valami marhasággal, de aztán legyintek: végül is a kérdezőnek van választási lehetősége. Így szép az élet :)

2010. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Azt hiszem, h én már gyakorikérdések.hu függővé váltam.:D
2010. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én nagyon fel szoktam mérgelni magam a lepontozásoknál! Mindenki le tudja írni a véleményét, miért a másikat kell lehúzni? Ha nem ért egyet akkor írja le, ha meg nem tud írni akkor a pontozásnál se kattintgasson!

=o)

2010. aug. 20. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Kis függőség van. A pontozás engem akkor zavar, mikor megkérdezik, hogy pl. milyen színű hajad van, leírom, hogy barna, és már lassan 0%-nál állok. Mi ebben a nem hasznos? :D
2010. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is függök tőle, és ez talán azért van, mert szeretek segíteni embereknek. Szeretném, ha az én segítségemmel egy kicsit jobb lenne a világ, ha mindenki könnyebben és gyorsabban jutna olyan információkhoz, melyeknek én birtokában vagyok.

Amit azonban nem bírok, az az, ha valakik csak szórakozásból minél idiótább kérdéseket tesznek fel, iletve ha jó szándékú válaszolókat oltanak le beszólogatós kedvükben lévő emberek.

2010. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy le merj pontozni bennünket.:p:D
2010. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam senkit pontozni, csak ha valóban hasznos a válasza. Titeket sem foglak lepontozni, akik szóba álltatok velem! =o)
2010. aug. 20. 14:22
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is függő lettem: szabályosan rosszul érzem magam, amíg lehetőleg még reggel nincs módom leülni megnézni, ki reagált a válaszaimra. Napközben már ki se kapcsolom a gépet, és időről időre visszanézek, legalább néhány percre, de ha sok érdekes kérdés van, akkor itt ragadok, a mosógépben meg csak ázik a mosott ruha. Pedig mennyi fontos és hasznos dolgot tudnék ezalatt csinálni! De én is örülök, ha segíthetek, főleg ha én adom az egyetlen választ, akkor nélkülem tanácstalan lett volna a kérdező. Jobbára válaszolni szoktam, nem kérdezni, hiszen a kérdések legtöbbjére tulajdonképpen lehet az interneten választ találni, kivéve a személyes témákat. És én magam is sok tapasztalatot szerzek a mások válaszaiból, kitágul a viág olyasmikre, amik az én életemben nem szerepelnek.
2010. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

És én az oldal olvasgatása után kezdtem el olyan dolgokon gondolkozni,hogy alapítok majd később egy bentlakásos(nem vallásos) sulit azoknak a gyerekeknek,akik nem találnak otthont.

De olyan is volt,hogy egy teljesen átlagos(terhes vagyok?) kérdés olvasása után úgy döntöttem,hogy anyaotthont alapítok,majd ha nagy leszek és lesz pénzem XD

Meg olyan is eszembe jutott,hogy felmegyek Pestre,és indítok egy Ingyen Konyha nevű intézményt(amit egy filmben is láttam),hogy ott lakhatnak a koldusok meg a nagyon szegény emberek,meg az anyukák és külön helységekbe..stb.


Nálam is függőséget okozott az oldal.Szeretem látni,hogy másnak csak mekkora gondjai vannak az enyémekhez képest..és sajnálattal látom ennek az ellenkezőjét is,hogy:az én gondom sokszor eltörpül a másik problémája mellett..

2010. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Igen,nagyon szeretem:))))
2010. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!