Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gyakorikerdese...

Mit gondoltok a gyakorikerdesek.hu moderátorairól?

Figyelt kérdés

CSAK ŐSZINTÉN!;))


kíváncsi vagyok másoknak is elegük van-e már a hülyeségeikből;)


2011. szept. 5. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
értelmes ember nem sz@rik a saját fészkébe...
2011. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A legtöbbször egyoldalúan moderálnak (mondhatni liberális elvek alapján). Sokszor voltak igazságtalanok, de azért egy-kétszer kellemesen is csalódtam bennünk.


Összességében szerintem át kéne gondolniuk a moderálási elveket, mert nagyon nincs rendbe a mostani rendszer.

2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. veled egyet értek.
2011. szept. 5. 16:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom kik ők, de az biztos hogy nagyon szánalmasak.

Egyszer pl. leirtam, hogy én nekem nem tetszenek a kövérebb lányok, erre kimoderáltak.Máskor a kérdésemet törölték, mondván az sért másokat.A kérdés csak annyi vol, hogy miért van ennyi gonosz/rossz ember. Az nem gáz, hogy a "mottójuk" az, hogy amit máshol nem mertél, azt itt megkérdezheted..Ilyen alapon szerintem 1 kérdést sem szabadna kitörölni.

A másik meg az, hogy ha kérdést akarok kiirni, akkor kb 30-szor át kell fogalmaznom, mert nem irhatom bele pl. "segitenétek" vagy "tudjátok" stb. szavakat.

2011. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tetris ***** válasza:
Engem is kimoderáltak már egyszer-kétszer. Volt egy alkalommal, amikor valaki azért panaszkodott, mert nagyon száraz volt a bőr a szerszámán. Erre én javasoltam, hogy kérje meg a nőjét, hogy nedvesítse meg a nyelvével. Na, hát ezt például kimoderálták. Pedig csak viccnek szántam. De úgy látszik nem vették a poént.
2011. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na igen ez a másik idegesító RÖHEJES ÉS SZÁNALMAS!!! DOLGUK!!! NEM RAKHATOK SMILE-T A KÉRDÉSEMBE??!! HOL ÉLNEK EZEK??!!! MEG (kérdésed túl hosszú, magyarázatot túl rövid) EZ MI???? MI A F.SZOM FOLYIk már itt???!


bocs a hangsúlyért és a trágár szavakért csak nagyon feltudnak idegesíteni..

2011. szept. 5. 16:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc sztorim az, amikor valaki kiírta, hogy szerinte az összes cigányt fejbe kellene lőni, én visszaírtam, hogy a rasszistáknak hasonló jókat kívánok, erre az én hozzászólásom eltűnt, de a cigányozósé nem. A modik ezek szerint rasszisták és egyetértenek az elveivel?
2011. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 dag ***** válasza:
Köcsögök!
2011. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Állandóan cenzúráznak!


Kellene már szólni az ombudsmannak,

hogy itt nincsen szabad vélemény nyilvánítás !!


Amúgy szánalmasak és kisszerűek!!!.!!!!.!!!!!

2011. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem értem mit picsogsz, ha nem tetszenek a szabályok használj másik oldalt.
2011. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!