Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Megéri wattpadra történetet...

Megéri wattpadra történetet kitenni?

Figyelt kérdés

Hallottam pár dolgot, voltak pro és kontra, hogy érdemes kitenni, és volt aki azt mondta nem igazán, mert nem nagyon szokták elolvasni.

Őszintén szólva nem nagyon tettem még ki sehova, és kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)


[link]



#könyv #történet #Wattpad #sajátiromány
2021. ápr. 4. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak kinn nem sablon sztorijaim. Egész szép olvasóközösségem van. Szóval, igen, érdemes.
2021. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem érdemes. Valóban nagyon sok hanygolható alkotás van fenn, de azért meg lehet találni a jókat.


Ha komolyabb terveid vannak a történetírással, vagy a későbbiekben szeretnéd kiadni, szerintem ne rakd fel, ha viszont csak hobbiból írsz, szerintem simán.

2021. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
2-es, nem egy Wattpados írást adtak már ki.
2021. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ :)
2021. ápr. 4. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Első benyomás a történetről:

A borítóra dobhatnál egy címet és egy író nevet.

A fogalmazásod szép. A helyesírásod is szuper.

A történetbe nem olvastam még bele, a fantasyt jobban szeretem, és egyelőre nem fogott meg a tartalom, de ez nem azt jelenti, hogy nem jó. Csak nem az én stílusom : )

2021. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!