Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Közösségi szolgálat könyvtárban?

Közösségi szolgálat könyvtárban?

Figyelt kérdés

Aki könyvtárban volt az 50 óra keretében, tudna kicsit mesélni róla? -------Milyenek voltak a dolgozók?

-Mit kellett csinálni?

-Hol voltál?

-Hányszor voltál?

-Hogy tetszett?

-Egyedül voltál/valakivel együtt mentél?

-Tapasztalatok, ajánlanád-e, stb...


Fontos lenne, hogy megírjátok, hol, mert most keresek lehetőségeket (nyilván a covid csillapodása utánra).



2021. ápr. 21. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam, még covid előtt ott csináltam több, mint a felét.


- A dolgozók szerintem nagyon kedvesek voltak, én elég nehezen nyílok meg embereknek, meg félénk és visszahúzódó voltam akkor még, de nem erőltettek semmit, türelmesek voltak, ha valamit nem értettem, újra megmutatták, szeretve éreztem magam ott, akármilyen furán hangozhat is ez.

- főként a könyveket raktam vissza a polcra, meg egyenesítettem ki a sorokat, pakoltam el a kisgyerekek után, rendeztem ABC vagy nagyság szerint sorrendbe a könyveket a kicsik részlegén. De gyermekprogramokon is kisegítettem, meg a dekoráció készítésében is részt vettem.

- Én a hozzánk legközelebbi könyvtárban, Budapesten az egyik fszek-ben.

- Én naponta 2-4 órát voltam, kettőt hétköznaponta suli után, négyet hétvégente reggelente. Nekem tetszett, nyugi volt, monoton tevékenység, amiben amúgy is jó voltam. Üresjáratoknál meg lehetett olvasni.

- Én egy ideig egyedül voltam, majd úgy a felénél becsatlakozott egy másik lány is, jól elvoltunk.

- Én ajánlanám, ha nem valami izgalmas, pörgős dolgot keresel, hanem egy monoton, kiszámítható tevékenységet, családias légkörben.


- Amire nagyon oda kell figyelni, az a telefonozás. Én amikor beértem, beraktam a szekrénybe, mert úgy gondoltam, így illik, de egyik barátom meg végigtelefonozta szinte az egészet (másik lánnyal együtt ment, a lány mindent megcsinált helyette is), és ezt szóvá is tették, ami kínos volt. Meg hát tényleg, basszus dolgozni vagy ott, az a minimum, hogy teljesíted amiért odamész, nem?

2021. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, egyre inkább úgy érzem, hogy ez lesz a nekem való, leíeás alapján hasonló jelkeműek vagyunk.


Egyébként a fszek az első a listámon, helyileg is jó(k), és jóbak is tűnik maga a környezet.

2021. ápr. 21. 22:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!