Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy úgy érzed,...

Előfordul, hogy úgy érzed, nincs értelme a munkádnak/tanulásodnak? Neked fontos?

Figyelt kérdés

Szoktál elbizonytalanodni és azt érezni, hogy nincs értelme a munkádnak vagy annak amit tanulsz? Valami olyasmira gondolok, amikor úgy érzed, nem elég hasznos a társadalom, a világ számára, nem nélkülözhetetlen, nincs benne semmi újdonság.

Nektek számít, hogy olyan munkátok legyen, ami nem vált ki belőletek ilyen érzést?



2021. ápr. 29. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút nem számít a munka az életemben. Nem is fontos, egy sima raktáros vagyok, semmit nem számítana, ha az egész raktár velem együtt eltűnne a föld felszínéről.

Élvezem a munkám és kész ott hagyom nem hurcolom magamban nem stresszel stb.

Amúgy nincs olyan ember akit ne lehetne pótolni.

2021. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*elvégzem a munkám
2021. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még csak tanulok, de nincs ilyen érzésem. Szerintem hasznos tudást kapok.

Nekem szerencsém van, hogy az, ami annyira érdekel, amit annyira szeretek, hogy erős hivatástudat alakuljon ki bennem, egyébként a társadalom számára is értékes. És a piacon is. Nekem nem kellett választanom, hogy azt csináljam, amit szeretek, vagy azt, amivel nem halok éhen. Sajnos nem mindenki ilyen szerencsés.

Egyébként a szeretetem ez iránt a szak iránt jelentősen nőtt, azért, mert mindig van benne újdonság. Ez fontos számomra.

2021. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazottként rendszeresen ez volt az érzésem. Az egyik legnyomósabb oka volt, amiért vállalkozni kezdtem.
2021. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!