Mik azok a furryk?

Figyelt kérdés

#internet #szex #alapítványi iskola #Weebek #Furry ellenes mozgalom
2021. máj. 9. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Hú aki bárkifele gyűlölködik aki nem árt másoknak az egy idióta, mit érdekel ki mire izgul? Ha ez zavar ott egyértelműen bajok vannak.


Plusz kutatások kimutatták hogy a homofóbok izgulnak leginkább a meleg porhóra. Szerintem pont ugyanígy van a furry/bármi egyéb szubkultúra gyűlölőkkel, annyira félnek attól hogy azzá válnak lesznek hogy túlkompenzálnak :P


Amúgy meg rengeteg féle furry van, a generalizálás is a buta emberek felfogása.


Személyesen szerintem túl sok embert nevezünk alapból furrynek. Vannak akik csak a böltözést szeretnik, vannak akiknek nincs is suitjuk, van mindenféle, ez olyan mintha azt mondanád hogy minden focirajongó FTC-s.

2021. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%

Én azt nem tudom megérteni, hogy ezen a furry szubkultúrán mi olyan izgalmas? Én például már csaptam ki olyan tartalmakra amikben antropomorf állatok voltak, pedig mindezek után még mindig nem gondolom magam furrynak és nem is akarok az lenni soha. Én azon az állásponton vagyok hogy normális ember ilyennel nem foglalkozik. Egészen mások pl az emósok, vagy a punkok vagy a hasonló irányzatok, mert ezek mégiscsak megfoghatóak a valóságban. Egyébként nekem is vannak olyan ismerőseim akik furrynak vallják magukat, és most itt anonim módon elmondhatom róluk hogy cseppet sem komplettek. Abszolút nem érdekli őket semmi, nem értenek semmihez, nincs semmi elképzelésük a világról... Ja de, az amit a youtubeon látnak belőle meg a facebookon. A számítógép abuzáláson kívül meg semmihez sincs érzékük.

A lényeg hogy szerintem ez a furry szubkultúra is az internetnek egy mocskos szüleménye.

2022. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első az utálat, a második az azzá válás xD


De amúgy vicces, mert 3 fajta furry van általában. Van az a kategória amibe én is tartozok és sokan másank akik, diplomás informatikusok, fizikusok, biokémikusok, orvosok, AI tudósok (az utóbbiak mind valós személyek akiket ismerek).


Vannak a semmirekellő hedonisták, akik általában, mekiben meg hasonló helyeken dolgoznak, minden filmet/sorozatot amiben anthropomorf lények vannak azt istenítenek, bármilyen szar is legyen, és az összes pénzüket suitra, dildora és comissionre herdálják.


Hozzá kell tenni hogy egy grádiens van eközött a két csoport között.

A hangosabb furryk általában a butább szekcióból kerülnek ki. Mint bárhol máshol.


A harmadik kategória meg a művészeké akik bárhol lehetnek a grádiensen, de egyediek és megbecsültek, kivéve ha tracelnek.

2022. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

02.16. 22:05 vagyok


Vicces hogy a véletlen így összehozott minket, mert én egyébként fizika bsc-s vagyok ELTE-n, és elméleti fizikus a cél, de ez most lényegtelen. Húgom pedig tavaly végzett biomérnök szakon a BME-n. Furcsa, hogy egyikőnk sem ismer olyan személyt értelmiségi körökből akik bármilyen szubkultúrában részt vennének, pedig kettőnknek összevetve viszonylag nagy az ismerettségi köre.. a tapasztalatom kicsit ellentmond az állításodnak miszerint ilyen rétegekből is vannak személyek akik csatlakoznak ehhez a mozgalomhoz.

2022. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerinted bárki be fogja ismerni hogy tagja? Ez az emberek titka általában, nem fogják fölvállalni. Az egyik ismerősöm most dolgozik a Wigner Fizikai Kutatóközpontban, a többiek egy része meg külföldi.

Az AI-os az magyar, most nem jut eszembe hol dolgozik, valami magyar önvezető kocsi cégnél.

Másik haverom bme mérnökinfón végzett, 1M+ keres mostmár, persze a discount verziójából több van akik az óbudait végzik/végezték ha jól tudom oda vagy 4-5 furry járt.


A párom is egyetemista és csak azért találtam rá mert a mobilom hátulján van egy matrica ami egy furry weboldalra utal. Neki még az anyja sem tudja hogy furry, nem hogy más random emberek.


Persze alacsony keresetű furryből sokkal könnyebb találni, mert több van belőlük és ők hajlamosabbak fölvállalni.

2022. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 lábujjmirigy válasza:
Semmi beteg dolog nincs benne. Nah de az már megint más tészta hogy egy alapból beteg ember találja meg ezt a szubkultúrát.
febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!