Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar furry-k vannak-e a...

Magyar furry-k vannak-e a hírekben médiában és ha igen hol?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom hogy külföldön elég rossz hírük van de idehaza még nem láttam a hírekben sem nagyobb hírportálon (linkeket várok )
2015. okt. 4. 19:43
 1/5 HyperPosSum ***** válasza:

Szerencsére még nem nagyon szerepeltek itthon a hírekben. (Miért is szerepeltek volna...) Egyébként külföldön sokkal jobban el van fogadva ez a szubkultúra, mint hazánkban. Miért szeretnéd őket a hírekben látni? Szerintem az egész furry-utálatot a CSI: A helyszínelők Szőrme és gyűlölet című epizódja robbanthatta ki, mert nem helyesen, elfogadhatatlannak állítják be őket. Nem értem, hogy miért feltételez mindenki róluk minden rosszat. Ők az egyik legelfogadóbb társaság, mert mindegyikük különbözik, és a többit ez nem zavarja. A hétköznapokban pedig normál emberként viselkednek.

Én nem szeretném a hírekben találkozni velük. Az a pár furry, aki Magyarországon lakik, nagyon megbánná, hogy még nem költözött el innen.

2015. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát csak azért hogy érdeklődjem (mert nekem nagyon tetszik)
2015. okt. 11. 20:39
 3/5 HyperPosSum ***** válasza:
Nekem is tetszik ez a kultúra. Nem azért, mert furry lennék, hanem mert érdekes, és változatos. Kb. két éve figyelgetem őket hazai és külföldi weblapokon.
2015. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


:3

2015. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Háh.. ismerem mindet, majdnem el is mentem a walkra :D
2017. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!