Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy magyarországi kisebbség...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Ha egy magyarországi kisebbséget vezető személy azt mondja egy általa először látott személyre,hogy biztosan az általa vezetett kisebbséghez tartozik jól látható jellemzők alapján,akkor az a személy felvételét kérheti az adott kisebbségbe,ugye?

Figyelt kérdés
Ezt már néhányszor megakartam kérdezni.

#Arcvonások,Testi jellemzők
2021. máj. 15. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis ha a cigány vajda lecigányoz téged, akkor beléphetsz-e hozzájuk, ezt kérdezed?

Kisebbséghez tartozáshoz nincs felvételi követelmény. Ha te cigány akarsz lenni, akkor lehetsz.

2021. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabad identitásválasztás van. Ha te cigánynak vallod magadat, senkinek nincs joga ezt kétsegbe vonni.
2021. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,de egyébként a kerületemben Budapest Negyedik kerületében az Itteni tehát az Újpesti Cigány Önkormányzatot vezető Molnár István Gábor mondta nemrégen az apámat,hogy látja hogy Roma és ezt már nekem is és rám is mondta,de már 13 éves korom óta mondják hogy látszik rajtam a cigány származás és az egyik Kedves Idősebb Oláh Cigány Bátyámtól pár évvel ezelőtt kaptam meg azt,hogy ő látja rajtam a cigány és a zsidó származást is és ennek Nagyon Örültem és Örülök most is.
2021. máj. 16. 00:14
 4/4 legion ***** válasza:
Kid zsido?
2022. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!