Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni instagram...

Tudnátok segíteni instagram ügyben?

Figyelt kérdés

Ugye most sok helyen bajok vannak az insta szolgáltatásaival, de másoktól nem hallok olyat hogy csak úgy kitörlik a képüket instán és még a törölt mappában sincs meg....

Nekem vagy már 1 hónapja ez van azért is nem tudok kirakni semmilyen képet, nem rég raktam ki egyet de semmi tilos tartalom nem volt benne amiért törölniük kéne, és mégis 11 óra múlva csak úgy kitörölték, úgy szokott lenni hogy ugye mindig kijelentkeztet az insta aztán miután újra beléptem már nincs ott a képem:/

Hogy lehetnek visszahozni őket? Sehogy?

Kérlek! Mindenki azt hiszi hogy én törlöm ki őket...



2021. máj. 24. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát pedig csak úgy nem törölgetnek képet, ha nincs rajta semmi ami miatt indokolt lenne.

Nem fér hozza valaki a fiókodhoz? Nekem inkább ez lenne gyanús. Változtass jelszót, és állítsd be a kétfaktoros bejelentkezést / hitelesítést.

2021. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És hol tudnám beállítani az új jelszót? Attól még megmaradt ugyan az a fiókom?

2021. máj. 24. 22:47
 3/4 A kérdező kommentje:
U már megvan szóval semmi!:D
2021. máj. 24. 22:53
 4/4 anonim válasza:
huhh
2021. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!