Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jön be ennyi nőnek...

Miért jön be ennyi nőnek Bihari Viktória undormány proli stílusa?

Figyelt kérdés
Én férfiként akárhogy is próbálom, csak egy görcsös, saját öregedésétől megijedő, önmagát meggyógyítani képtelen, ezért másoknak erőltetten okoskodó nőt látok. Több párkapcsolatom is volt, ahol nagyobb hely jutott Viki közhelyeinek, mint az adott hölgy saját gondolatainak.

2021. jún. 5. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Én sem értem. Igaz én nő vagyok, de undorodom Vikitől. Van benne valami taszító, és látható valamint érezhető, hogy mentálisan gond van vele. Nem egy szép nő, de a proli, undorító stílusával még jobban elrondítja magát.
2021. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Tekasztoris no, ugye? Nekem nem jon be a stilusa, ettol fuggetlenul szerintem jo, ha valaki ki meri fejezni magat ugy, ahogy o akarja. Vannak olyan baratnoim, akik neha szinten alpariak, de nem ez alapjan itelem meg oket, hanem az alapjan, amit mondanak, nyilvan van kulonbseg akozott, amikor valakinek ertelmes gondolatai vannak, csak ezt kicsit durvabban fejezi ki, meg akozott, amikor valaki szimplan egy alpari tusko proli, mindenfele gondolat nelkul.
2021. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Amig még irta a tékasztoris blogot tök jó volt.
2021. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tékasztorikon én is nagyon röhögtem, van egy stílusa. Filmen már annyira nem jött át, amikor meg ezt a szenvedő szingli stílust hozta, azzal engem nem talált be. Már nem követem a tevékenységét, de a blogja jó volt, szerintem sokak szemében még az viszi el a hátán.
2021. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem azoknak szól a videója akik nem értik…..
jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!