Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az focimeccsen...

Mit gondoltok az focimeccsen térdelő ír játékosokról és a kifütyülésükről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint Magyarországon nem érzem ennek a kultúrának a fontosságát, azonban elég primitívnek tartom, ha ezért kifütyülik őket azok az egybites szurkolók.


Másrészről meg az ír edző azt nyilatkozta, hogy elég rossz fényt vet ez ránk magyarokra és a magyar csapatra is. Engem ítél el az a tuskó, aki még csak nem is néztem a meccset? Rám is rossz fényt vetne, hogy az a sok barom kifütyülte őket? Ez nem pont annyira rasszista és kirekesztő, mint akik kifütyülték őket?


kicsit úgy érzem, hogy ez a PC kultúra pro és kontra is scak a saját véleményét ismeri el.


2021. jún. 9. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha más országokban nincs ilyen probléma, akkor érthetö, hogy a magyarokra vetíti ki ezt a viselkedést!
2021. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
baromság. általában a keménymag szurkolók ugyanazon a nacionalista véleményen vannak politikai oldalról nézve. Persze nem a nyugat-európai kevertebb társadalmakban, de ott is ugyanúgy megvannak azoka szubkultúrák
2021. jún. 9. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!